SentiOne

Calamari to narzędzie doskonale dostosowane do polskich wymogów prawnych w rozsądnej cenie

picrewiew

1O nas

 • Specjalizacja

  Technologia

 • Wywiad z

  Martyna Iwat

 • Branża

  Platforma konwersacyjna SI, Narzędzia do Social Listeningu

 • Rozmiar

  100 pracowników

 • Rok powstania

  2011

 • Strona internetowa

  https://sentione.com

image

2Jak to z nami było...

Potrzebowaliśmy sprawdzonego rozwiązania, któremu możemy zaufać. Zdecydowaliśmy się na Calamari na podstawie rekomendacji jednej z osób, która miała wcześniej do czynienia z tym systemem HR.

3Konieczność zmiany...

Nim zdecydowaliśmy się na Calamari, mieliśmy szansę wypróbować wiele innych narzędzi, ale nie każde z nich było w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Calamari to narzędzie doskonale dostosowane do polskich wymogów prawnych w rozsądnej cenie, w związku z czym wybór był oczywisty.

4Oczekiwania spełnione...

Calamari to bardzo intuicyjne narzędzie, które nie wymaga dodatkowego szkolenia dla nowych pracowników. Są oni w stanie korzystać ze wszystkich niezbędnych funkcjonalności po krótkiej prezentacji narzędzia.

5Dodatkowo...

Dział Customer Service Calamari jest na bardzo wysokim poziomie. Za każdym razem, gdy kontaktujemy się z obsługą klienta, otrzymujemy pomoc tego samego dnia. Świetny support - nic dodać, nic ująć.

Calamari jest niezwykle intuicyjne.

Martyna Iwat

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.