Allied Trucking of Florida

Calamari to przyjazny użytkownikowi, elastyczny i wydajny program do zarządzania nieobecności oraz najlepszy zespół, który zawsze służy nam pomocą.

jeta.png

1O nas

 • Specjalizacja

  Transport

 • Wywiad z

  Jeta Krasnkji, HR Manager

 • Branża

  Transport

 • Rozmiar

  51-100 pracowników

 • Rok powstania

  1983

 • Strona

  https://www.alliedtk.com

image

Allied Trucking of Florida to jednak z największych grup przewozowych na Florydzie, która skupia się na dostarczaniu materiałów. Oferuje wyspecjalizowany transport kruszców oraz konkurencyjne ceny, z których słynie w całym kraju.

2Konieczność zmiany...

Potrzebowaliśmy oprogramowania, które pozwala na zarządzanie wszystkimi naszymi 5 podmiotami prawnymi w jednym oprogramowaniu i zapewnia przejrzysty widok nieobecności dla wszystkich naszych pracowników w jednym kalendarzu. Intuicyjny interface i prostota zgłaszania nieobecności była dla nas równie istotna.

3Oczekiwania spełnione...

Calamari szukaliśmy w internecie. Oferowało najlepszą cenę i usługi, których potrzebowana nasza firma. Jest niezwykle przyjazne użytkownikowi. Czym różni się od innych narzędzi? Szybkim raportowaniem i zgłaszaniem nieobecności w dniach, a nie godzinach.

Nasi pracownicy bardzo dobrze przyjęli Calamari. Szybko się do niego przyzwyczaili i pokochali je, odkąd tylko zobaczyli, jak bardzo ułatwia proces zgłaszania nieobecności i przechowuje dokumnety ich dotyczące.

Calamari rozwiązało nasze problemy w 100%.

4Dodatkowo...

To, co spodobało nam się najbardziej, to przyjazny użytkownikowi interface, możliwość raportowania w dniach oraz przejrzysty kalendarz nieobecności. Integracja Calamari z Office365 zredukowała ilość pracy i błędy we wnioskach urlopowych o połowę, dzięki synchronizacji informacji.

Calamari rozwiązało nasze problemy w 100%.

Jeta Krasnkji, HR Manager w Allied Trucking of Florida

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.