DBMS

Calamari pomogło nam uniknąć zbędnej dokumentacji

pani.png

1O nas

 • Specjalizacja

  marketing, data science, AI

 • Wywiad z

  Marta Tupaczewska, Head of HR & Administration

 • Branża

  przetwarzanie danych, zarządzanie stronami internetowymi

 • Rozmiar

  11 - 50 pracowników

 • Rok powstania

  2012

 • Strona

  https://www.dbms.com.pl

image

DBMS to firma dostarczająca zautomatyzowane rozwiązania w sferze analityki danych, uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji. Oferuje klientom autorskie rozwiązanie - platformę - DMSales - pozwalające na zwiększenie procesów biznesowych oraz optymalizację procesu sprzedaży. W swoim portfelu posiada ponad tysiąc różnych marek z Polski i zagranicy, którym oferuje rozwiązania szyte na miarę z uwzględnieniem wszystkich potrzeb.

2Jak to z nami było...

Z racji branży, w jakiej pracujemy, staramy się minimalizować pracę ludzką i ilość zbędnej dokumentacji, korzystając z dostępnych technologii i dzięki Calamari po części się to udało. Wybraliśmy Calamari ze względu na elastyczność systemu, możliwość dopasowania go do swoich potrzeb, a jednocześnie prostotę w jego obsłudze, intuicyjność, a także konkurencyjną cenę.

3Konieczność zmiany...

Dokumentów kadrowych zaczęło nam mocno przybywać, a wraz z nimi coraz więcej czasu trzeba było poświęcić ich obróbce. Z racji tego, że biuro rachunkowe mamy zewnętrzne, zdarzało się, że zapodział się jakiś wniosek, co później, np. przy rozwiązaniu umowy, skutkowało błędnym wyliczeniem ekwiwalentu lub też poprawką wynagrodzenia. Dziś tego problemu już nie ma, bo biuro rachunkowe również może w każdej chwili pobrać potrzebne dla siebie informacje, a to wszystko w formie elektronicznej.

4Oczekiwania spełnione...

Calamari zostało przyjęte bardzo entuzjastycznie, głównie ze względu na to, że wszystko można zrobić online, korzystając chociażby z telefonu komórkowego. Cenną wartością, która przełożyła się na ułatwienie komunikacji w organizacji, jest możliwość wglądu w kalendarz, na którym widoczne są nieobecności pracowników z danego działu lub też, w zależności od ustawień, nieobecności całej firmy, co pozwala zaplanować i rozłożyć pracę zespołu na długo wprzód. Wprowadzenie Calamari znacząco odciążyło moją osobę od pracy typowo kadrowej, czyli sprawdzania stanów urlopów, pilnowana przepływu dokumentacji związanej z ewidencją czasu pracy czy chociażby kwestiami związanymi ze zgłaszaniem urlopów na żądanie. Z racji tego, że każdy pracownik ma na bieżąco dostęp do swoich wniosków, nieobecności czy przepracowanych godzin, sam może monitorować swoje zasoby. Na koniec miesiąca wystarczy wygenerować raport, który zawiera wszelkie informacje niezbędne do rozliczenia miesiąca.

5Dodatkowo...

Calamari uwolniło nas od zbędnej dokumentacji, zaoszczędziło czas przy rozliczaniu zleceń, tworzeniu listy obecności czy wyliczaniu zaległego urlopu, usprawniło także pracę biura księgowego przy rozliczaniu nadgodzin czy delegacji.

Zintegrowaliśmy Calamari ze Slackiem oraz Outlookiem i to się bardzo dobrze sprawdza. Dzięki tej integracji na kanale pojawiają się informację kogo danego dnia nie będzie w pracy, kto pracuje zdalnie oraz kto ma urodziny.

Nie bez znaczenia jest obsługa klienta, która jest bardzo pomocna i potrafi pomóc w każdej sytuacji.

Dziękujemy Calamari za to, że mamy zaoszczędzony czas i porządek w dokumentacji. Oby tak dalej!

Calamari jest ogromnym ułatwieniem i pomocą w kwestiach administracji kadrowej, która teraz jest szybka i dostępna dla każdego pracownika.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.