Digital Virgo

Teraz wszystko jest jasne

picreview.png

1O nas

 • Specjalizacja

  Marketing, Reklama, Płatności, Łączność, Aplikacje i Gry, Kampanie Push

 • Wywiad z

  Iwona Bilska, Kierownik działu Kadr i Administracji

 • Branża

  Telekomunikacja

 • Rozmiar

  900 pracowników

 • Rok powstania

  2008

 • Strona

  http://www.digitalvirgo.pl

image

Digital Virgo jest jednym z wiodących dostawcoœ płatności mobilnych. Odpowiada na rosnącą potrzebę cyfryzacji płatności za pomocą prostych, szybkich i bezpiecznych kanałów transakcyjnych dostępnych na całym świecie, dzięki czemu łączy sprzedawców i przewoźników. Wartością dodaną firmy jest możliwość obsługi płatności mobilnych w celu optymalizacji rozliczeń przy użyciu strategicznego myślenia uwzględniającego customer journey, adaptację lokalną, pozyskiwanie klientów, zarządzanie danymi oraz zgodność z prawem.

2Jak to z nami było...

Naszym głównym problemem było to, że wszystkie wnioski urlopowe składane były w formie papierowej. Często nie trafiały one do działu kadr, wiec nie było nad tym żadnej kontroli ani ewidencji w systemie. Było to bardzo uciążliwe - strata papieru i czasu wszystkich dookoła.

3Konieczność zmiany...

Zanim zdecydowaliśmy się na zakup systemu elektronicznego, przetestowaliśmy kilka rozwiązań na rynku i wybraliśmy ten który był dla nas najbardziej odpowiedni. Pierwsze zagraniczne rozwiązanie, które wybraliśmy zupełnie nam nie pasowało. Nie do końca było dostosowane do naszego prawa polskiego, a co więcej bardzo długo musiałam czekać na wszelkie zmiany, o które prosiłam.

4Oczekiwania spełnione...

Nasza firma potrzebowała czegoś lepszego, dlatego przestawiliśmy się na Calamari.Oprogramowanie to jest w pełni dostosowane do prawa polskiego oraz jest bardziej przejrzyste i intuicyjne. Konfiguracja była bardzo prosta i program sam w sobie jest bardzo prosty. Nie potrzeba tu wielkich szkoleń, żeby zacząć z niego korzystać. Mając zaufanie do nowoczesnych technologii, nie martwiłam się, że pracownicy sobie nie poradzą.

5Dodatkowo...

Posiadając ten system elektroniczny, mam możliwość kontroli wszystkiego na bieżąco. Myślę że zmniejszyło to mój czas pracy poświęcany do zarządzania nad urlopami przynajmniej o 30%. Co więcej, proces akceptacji jest teraz u nas trochę dłuższy - jeden przełożony, drugi przełożony, a dopiero potem dział kadr.

Jeśli chodzi o Calamari Clockin, spóźnienia, z którymi wcześniej mieliśmy problemy, ewidentnie się zmniejszyły. Teraz wszystko jest jasne – kto, o której godzinie przyszedł i wyszedł i czy rzeczywiście przepracował tyle godzin ile powinien. Jest to dobre przy późniejszej ocenie pracownika. Dodatkowo... dzięki Calamari pozwoliliśmy naszym pracownikom na elastyczny czas pracy oraz prace zdalną, co nie było wcześniej możliwe.

Jest to wspaniałe rozwiązanie, które bardzo nam odpowiada. Teraz nie wyobrażam sobie pracy bez tego produktu!

Iwona Bilska, Kierownik działu Kadr i Administracji

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.