Polski Standard Płatności

Calamari wychodzi naprzeciw

psp-with-calamari.jpg

1O nas

image

Polski Standard Płatności - właściciel polskiego systemu płatności mobilnych BLIK, który umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności.

2Jak to z nami było...

Tak naprawdę pewna osoba zaproponowała nam produkt Calamari, przyjrzeliśmy się i doszliśmy do wniosku, że byłoby to bardzo dobre rozwiązanie dla naszej nowoczesnej, informatycznej firmy.

3Konieczność zmiany...

Przed wdrożeniem tego systemu wnioski urlopowe były w formie papierowej, a obieg informacji z nimi związany dość wydłużony. Z czasem postanowiliśmy spróbować innego - elektronicznego rozwiązania. Na początku obawialiśmy się, ze jeśli zaczniemy wdrażać nowoczesne technologie, będzie z tym więcej pracy i będzie to trudne w obsłudze.

4Oczekiwania spełnione...

System okazał się prosty i intuicyjny, a wszelkie obawy zostały szybko rozwiane. Pracownicy mówili: "Fajnie dziewczyny, ze to wdrożyłyście, super narzędzie". Nie potrzebowaliśmy żadnych szkoleń, bo nie było ani jednej osoby, która by przyszła, aby się zapytać jak korzystać z nowego rozwiązania.

Jeśli chodzi o dostosowanie do polityki firmy, też nie miałyśmy żadnych problemów. W naszej firmie są zarówno pracownicy, jak i współpracownicy. Calamari wyszło nam naprzeciw i pozwoliło łatwo ich podzielić. Pomimo niewielkiej ilości pracowników, posiadamy także różne rodzaje rozwiazań urlopowych, które bez problemu też dało radę dostosować, nawet bez potrzeby pomocy zespołu Calamari. Uważamy, ze produkt jest rewelacyjny.

5Dodatkowo...

Dzięki lepszemu przepływowi i współdzieleniu informacji, komunikacja bardzo się poprawiła, czego w ogóle się nie spodziewaliśmy. Wszyscy, zawsze i wszędzie, mają dostęp do systemu i mogą sprawdzić wszelkie nieobecności pracowników.

Aplikacja jest bardzo przyjazna dla użytkownika, jak i dla osoby która zarządza tym systemem. Da się ją łatwo przystosować do polityki firmy, a pomoc w obsłudze nie jest w ogóle potrzebna. Poleciłybyśmy ją w każdej firmie, gdzie nadal są używane wnioski papierowe. Od początku współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, tylko jeszcze jakby kawę i herbatę robiło po przyjściu do pracy to by było idealnie!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.