Saving Cloud

Niczego więcej nie potrzeba

savingcloud-ceo.png

1O nas

 • Specjalizacja

  FMCG, E-commerce, E-grocery, Internet, Business Solutions, Customer Trends

 • Wywiad z

  Wojciech Grześkowiak, CEO Saving Cloud

 • Branża

  Internet

 • Rozmiar

  11-50 pracowników

 • Rok powstania

  2012

image

SavingCloud dostarcza narzędzia do monitorowania rynku FMCG. Pomagają producentom monitorować ich produkty w Internecie.

2Jak to z nami było...

W jednej firmie korzystamy z Calamari od dwóch lat, zaś w drugiej dopiero od pół roku. Sprawa wygladała tak - byliśmy młodą firmą i do czasu kiedy pracowali sami zalożyciele nie było potrzeby procesowania wniosków urlopowych. Z chwilą kiedy pojawił się pierwszy pracownik etatowy, należało znaleźć wygodny sposób, aby liczyć mu czas pracy oraz przysługujacy mu zakres urlopu.

3Konieczność zmiany...

Hubert i Kamil (dwóch z założycieli) stworzyli specjalne narzędzie do tego i postanowiliśmy z niego skorzystać. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że istnieją różne kombajny korporacyjne na rynku do tego typu rzeczy, ale to w ogóle nie wchodziło w grę. Szukaliśmy czegoś prostszego.

4Oczekiwania spełnione...

Trafilismy na Calamari, z którego do tej pory jesteśmy zadowoleni. Jest to oprogramowanie skupione na jednej funkcjonalności oraz posiada dobry stosunek ceny do jakości. Jak najbardziej ufamy temu oprogramowaniu i mamy nadzieję, że liczy dobrze.

W przeciągu naszej współpracy, nie mieliśmy praktycznie żadnych problemów. Jedyny problem był z kwestią definiowania urlopów i kalendarzy dla różnych pracowników, w sprawie którego zdzwoniliśmy się z chłopakami, którzy od razu nam pomogli. Generalnie jeśli są jakieś pytania, to odpowiedź jest błyskawiczna.

5Dodatkowo...

Calamari wpłynęło na dużą oszczędność czasu pracy, szczególnie jeśli chodzi o warstwę zarzadzającą firmy. Papierowy a elektroniczny wniosek to jednak duża różnica. Co do zwykłych pracowników - uzyskali oni coś w rodzaju gwarancji, że istnieje taki system i nikt ich nie zrobi w przysłowiowego ‘konia’.

Teraz jesteśmy w stanie sprawdzić w każdym momencie, kiedy poszczególny pracownik jest obecny i kiedy wybiera się na urlop. Ułatwia to nam planowanie wszelkich projektów deweloperskich, czy administracyjnych.

Co więcej, u nas zdecydowanie pomocna była integracja z Google Apps, z której w międzyczasie przenieśliśmy się na Office 365. Obecne możliwe integracje jak najbardziej nam wystarczają.

Podczas okresu naszej współpracy, myślę, że Calamari rozwinęło się głównie pod dwoma względami: zwiększenie liczby integracji oraz polepszenie sposobu naliczania dni urlopowych w zależności od stanowiska. Generalnie, tak jak my idziemy do przodu, Calamari idzie razem z nami, nadal spełniając nasze potrzeby.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.