Start Physio

Calamari to rewelacyjna aplikacja, która oszczędza czas

sergio3.jpg

1O nas

 • Specjalizacja

  Fizjoterapia

 • Wywiad z

  Sergio Legrant

 • Branża

  Służba zdrowia

 • Rozmiar

  11-50 pracowników

 • Rok powstania

  2015

image

Jesteśmy siecią fizjoterapii glokalnej. Naszym celem jest pomoc pacjentom w szybkim rozpoczęciu leczenia jak i pomoc fizjoterapeutom w łatwym rozpoczęciu praktyki. Wierzymy, że każdy ma prawo do światowej klasy i zorientowanej na pacjenta opieki fizjoterapeutycznej. Nasi fizjoterapeuci starają się zapewnić naszym pacjentom natychmiastową ulgę w bólu i trwałe efekty leczenia poprzez połączenie terapii manualnej i naturalnej terapii ruchowej.

2Jak to z nami było...

Nie chcemy ponownie przeżywać tego koszmaru... Wcześniej, do obliczania urlopów i śledzenia czasu pracy używaliśmy arkuszy kalkulacyjnych. Korzystaliśmy również z formularzy online i wiadomości e-mail do obsługi wniosków urlopowych. Osoba, która się tym zajmowała, musiała wszystko przetwarzać ręcznie. Ten "prymitywny" sposób pracy był bardzo nieefektywny, podatny na błędy i mało przejrzysty.

3Konieczność zmiany...

Wcześniej, do obliczania urlopów i śledzenia czasu pracy używaliśmy arkuszy kalkulacyjnych. Korzystaliśmy również z formularzy online i wiadomości e-mail do obsługi wniosków urlopowych. Osoba, która się tym zajmowała, musiała wszystko przetwarzać ręcznie. Ten "prymitywny" sposób pracy był bardzo nieefektywny, podatny na błędy i mało przejrzysty. Calamari został bardzo dobrze przyjęte dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Na dodatek towarzysząca aplikacja mobilna okazała się bardzo przydatna i popularna wśród naszych pracowników i menedżerów.

4Oczekiwania spełnione...

Implementacja Calamari rozwiązała WSZYSTKIE nasze problemy związane z zarządzaniem czasem. WSZYSCY pracownicy i menedżerowie są z tego bardzo ZADOWOLENI. Pracownicy nie mieli żadnych problemów z Calamari. Najtrudniej było nauczyć ich, w którym miejscu znajduje się przycisk logowania z Google. Calamari jest bardzo intuicyjne. Calamari znacznie zmniejszyło liczbę wymienianych e-maili związanych z wnioskami urlopowymi. Co za ulga! Dodatkowo Calamari wyeliminowało nieporozumienia dotyczące ilości dostępnych dni urlopowych oraz sposobu ich obliczania. Wszystko jest jasne i przejrzyste dla pracowników i menedżerów. Zyskaliśmy czas i zmniejszyliśmy poziom frustracji wszystkich użytkowników spowodowany naszym poprzednim rozwiązaniem opartym na arkuszach kalkulacyjnych. Calamari wspiera przejrzystość i otwartość w zarządzaniu czasem w naszej organizacji. Pracownicy i menedżerowie uwielbiają zakładkę "Dostępność". Kalendarz zespołu umożliwia pracownikom samodzielną organizację wakacji, zapewniając jednocześnie nieprzerwaną dostępność usług. Administrator działu HR uwielbia zakładkę "Zmiany limitów absencji", ponieważ pozwala ona na przegląd złożonych obliczeń urlopowych wykonywanych przez Calamari. Integracja z Google Apps była niezbędna dla naszej organizacji, ponieważ ułatwia ona proces logowania naszym pracownikom i menedżerom.

5Dodatkowo...

Calamari to rewelacyjna aplikacja, która oszczędza czas. Ilekroć nadarza się okazja, polecam Calamari przyjaciołom i kolegom, którzy prowadzą startupy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. W takich środowiskach czas spędzony na działaniach ukierunkowanych na klienta ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Nie chcesz marnować cennego czasu na działania związane z HR. Dlatego warto zainwestować w bezproblemowe rozwiązanie do zarządzania urlopami i czasem pracy oferowanym przez Calamari.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.