Nowoczesne rozwiązanie HR
dla edukacji

Calamari to kompleksowe narzędzie HRowe dla instytucji, które chcą skupić się na rzeczach istotnych zamiast na powtarzalnych zadaniach. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc również Tobie.
 

Branża: Edukacja PL
Calamari sprawdziło się świetnie jako narzędzie umożliwiające zintegrowanie zarządzania kwestiami administracyjnymi z kilku lokalizacji w jednym systemie.
Marcin Joka
Marcin Joka Photon, CEO

Dołącz do 125K+ zadowolonych pracowników rozwijających się firm ze 106 krajów

Korzystaj tylko z tego, co potrzebujesz

Korzystaj tylko z tego, co potrzebujesz


Wybierz jeden lub więcej modułów i zapłać tylko za liczbę pracowników. Brak ukrytych opłat!

Szybkie i łatwe wdrożenie

Szybkie i łatwe wdrożenie


Dzięki przystępnemu panelowi, skonfigurujesz i zaczniesz używać Calamari w kilka dni.

Integracje z aplikacjami biznesowymi

Integracje z aplikacjami biznesowymi


Połącz się z Google, Slackiem, Teams, API i innymi aplikacjami, z których korzystasz na co dzień.

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Dostępność pracowników na wyciągnięcie ręki

Dostępność pracowników na wyciągnięcie ręki
ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Przejrzysty widok nieobecności i nakładających się wniosków urlopowych

Przejrzysty widok nieobecności i nakładających się wniosków urlopowych
ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Różne rodzaje nieobecności i dostępność

Różne rodzaje nieobecności i dostępność

Usprawnij procesy HR

Wypróbuj Calamari dla edukacji za darmo przez całe lato!

 • Szybka konfiguracja
 • Intuicyjny system
 • Wsparcie od 1 dnia

Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.

 • Szybka konfiguracja
 • Intuicyjny system
 • Wsparcie od 1 dnia

Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o całej organizacji

Calamari to kompleksowe narzędzie HRowe dla instytucji, które chcą skupić się na rzeczach istotnych zamiast na powtarzalnych zadaniach. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc również Tobie.

Pomagamy skupić się na pracownikach, nie papierologii. Z nami działy HR rozwijają nowoczesne środowiska pracy, budują mocną kulturę organizacji i usprawniają komunikację
z pracownikami dzięki automatyzacji procesów administracyjnych.

Zapewnij przejrzystość i dbaj o work-life balance

Zapewnij transparentność organizacji i pomóż pracownikom zadbać o równowagę między pracą i życiem prywatnym, umożliwiając im dostęp do ewidencji czasu pracy, limitów urlopowych, dokumentów i benefitów. 

Zarządzaj zautomatyzowanym narzędziem z samoobsługą

Podnieś swoje kompetencje jako specjalista HR z nowoczesnym systemem dopasowanym do Twoich potrzeb. Dzięki samoobsłudze pracowniczej wyeliminujesz powtarzalne zadania i pytania.

Przygotuj się na pracę zdalną i hybrydową

Nowoczesnym system HR umożliwi wszystkim pracownikom – zdalnym i stacjonarnym – dostęp do limitów urlopowych i widoku aktualnej listy obecności z każdego miejsca na świecie.

Zapomnij o błędach i papierkowej robocie

Z Calamari łatwo zadbasz o porządek w dokumentacji i wygenerujesz raporty automatycznie, unikając kosztownych pomyłek.

Zadbaj o wygodę pracowników

Zapewnij pracownikom wgląd w informacje o ich czasie pracy oraz limitach urlopowych i daj im możliwość zgłaszania elektronicznych wniosków urlopowych. Spraw, by rejestracja czasu stała się dziecinnie prosta dzięki nowoczesnej technologii i dostępowi z mobilnych urządzeń.

Intuicyjne narzędzia, które pomogą skupić się na pracy i nauczaniu oraz przyspieszą obieg informacji o dostępności pracowników w całej instytucji edukacyjnej.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Zapomnij o powtarzalnych zadaniach i skup się na osiąganiu celów. Wystarczy chwila, by Twoi pracownicy nauczyli się korzystać z Calamari. Szybka konfiguracja, onboarding i intuicyjny interfejs oraz integracje, które pokochasz.

Unikaj ryzyka i zbędnych kosztów

Kompleksowe systemy do zarządzania organizacją i pracownikami wydają się dobrym rozwiązaniem, ale pochłaniają mnóstwo czasu i pieniędzy.

Nie narażaj się na ukryte koszty związane z utrzymaniem narzędzia, zapewnieniem wsparcia technologicznego i implementacją integracji. Zapomnij o niekończącym się planowaniu, wielogodzinnych spotkaniach, dodatkowych szkoleniach dla pracowników i wątpliwościach.

Dzięki Calamari Twój zespół jest gotowy do pracy w ciągu kilku dni, a zacząć możesz już dziś bez żadnych zobowiązań.

Wejdź z nami na rynek

Dzięki współpracy z klientami z ponad 100 krajów (startupami, małymi i średnimi firmami oraz korporacjami) rozumiemy, jakie wyzwania stoją przed firmami pracującymi w różnych lokalizacjach. Dzięki wspieraniu polityki urlopowej różnych państw, kilku wersjom językowym i  mobilnemu dostępowi do aplikacji Twoim managerowie i specjaliści HR będą zawsze na bieżąco, niezależnie od tego, skąd pracują na co dzień.

Calamari można wdrożyć szybko bez wiedzy technicznej, ponieważ dbamy o prostotę interfejsu i ustawień. Działy IT, którym zlecono automatyzację HR, doceniają nas za:

Wybierz wysoki standard bezpieczeństwa i rozwoju

Calamari zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu dostępności i wysokiej wydajności. Aplikacja wykorzystuje najlepsze technologie, takie jak AWS, dzięki którym możesz bezpiecznie skalować i rozwijać swoją organizację.

Skorzystaj z szyfrowania danych podczas ich przesyłania i przechowywania i chroń je przed nieautoryzowanym dostępem. Zadbaj o bezpieczeństwo organizacji, wykorzystując kontrolę administracyjną w postaci logowania poprzez SAML, SSO, konto Google, Microsoft oraz Slack.

Odkryj rozwijające się, natywne integracje

Dzięki technologii opartej na chmurze możemy stale rozwijać nasze integracje, dzięki którym Twój zespół może skupić się na swoich zadaniach. Wypróbuj integrację z najpopularniejszymi narzędziami w branży IT: Google Worskace, Microsoft Office 265, MS Teams, Slack, Jira, Okta, OneLogin.

Twórz własne rozwiązania dzięki API

Popraw wydajność pracy swojego zespołu, integrując Calamari ze stackiem technologicznym swojej organizacji.

Zapewniamy rzetelne źródło informacji na temat zarządzania pracownikami, które możesz wykorzystać na potrzeby swojej firmy na różne sposoby. Jeżeli istnieje taka potrzeba, jesteśmy gotowi rozbudować nasze API, by spełniało Twoje potrzeby.

Zaufaj naszemu działowi technicznemu

Z Calamari nie potrzebujesz dedykowanej przestrzeni dla aplikacji, nie musisz jej aktualizować, utrzymywać, ani wdrażać nowych funkcji – wszystkie te procesy leżą po naszej stronie. Nasz zespół Customer Success zadba o to, by rozwiązać wszystkie problemy i rozwiać wątpliwości użytkowników biznesowych aplikacji.ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI

Prosty i szybki sposób zgłaszania nieobecności

Aplikacja www, aplikacja mobilna, Slack

Zgłaszaj wnioski urlopowe przez przeglądarkę lub aplikację mobilną, Slack czy inne integracje. Możliwość wybrania rodzaj nieobecności, zgłaszania zastępcy i dodawania komentarzy do wniosku.

Delegacja akceptacji wniosków

Wyeliminuj wąskie gardło, oddając akceptację wniosków managerom lub ustaw automatyczną akceptację i sprawdzaj wszystkie zmiany w kalendarzu nieobecności firmy.

Dostęp do limitów urlopowych

Podczas zgłaszania nieobecności, pracownicy mogą zobaczyć, ile dni lub godzin wolnego mają do wykorzystania oraz kiedy stracą ważność.

Dodatkowe informacje

Wraz z wnioskiem urlopowym, możesz dodać informacje o zastępcy, powodzie nieobecności oraz dodawać komentarze lub załączać pliki.

KALENDARZ

Sprawdzaj dostępność pracowników w kalendarzu

Wszystkie rodzaje nieobecności w jednym miejscu

Wyświetlaj zwolnienia chorobowe, urlopy, pracę zdalną lub z biura, konferencje i inne nieobecności w jednym miejscu. Motywuj pracowników do brania urlopu.

Dostępność zespołów

Widok kalendarza pozwala pracownikom planować projekty, czas pracy i nieobecność w oparciu o dostępność innych. Managerowie mają wgląd w nakładające się wnioski urlopowe, co ułatwia im zachowanie płynności pracy w zespole.

Natychmiastowe notyfikacje

Pracownicy i ich managerowie zostaną powiadomieni (poprzez e-mail, w aplikacji lub poprzez integracje) o wszelkich zmianach dotyczących wniosku urlopowego.

Kalendarz nieobecności pracowników i różne rodzaje nieobecności w programie do ewidencji urlopów Calamari

AUTOMATYZACJE

Zapomnij o powtarzalnych zadaniach

Automatyczne wyliczenia

Stwórz dowolny rodzaj nieobecności i pozwól Calamari zająć się wyliczeniem limitów urlopowych zgodnie z Twoimi politykami urlopowymi.

Automatyczne przeniesienie urlopu

W przypadku niewykorzystanego urlopu, Calamari może automatycznie przenieść je na kolejny rok.

Automatyczna akceptacja wniosków

Możesz ustalić, które rodzaje nieobecności wymagają zatwierdzenia przez managera. Możesz również ustawić automatyczną akceptację wniosków, by oszczędzić czas i skupić się na pracy.

ŚCIEŻKI AKCEPTACJI WNIOSKÓW

Ustawiaj niestandardowe ścieżki akceptacji

Przypisuj indywidualne role managerów

Wybieraj managerów odpowiedzialnych za akceptację wniosków, dodawaj dodatkowych akceptujących na wypadek nieobecności managerów lub ustaw automatyczną akceptację nieobecności.

Wieloetapowe i kompleksowe ścieżki akceptacji

Twórz ścieżki akceptacji dla różnych rodzajów nieobecności, zespołów i oddziałów, by odzwierciedlić strukturę firmy.

Historia i restrykcje

Historia ścieżki akceptacji wniosków urlopowych wraz z komentarzami i załącznikami zawsze pod ręką. Możesz zastrzec możliwość zmieniania archiwalnych wniosków lub stworzyć dla nich osobną ścieżkę.

RAPORTY

Twórz raporty na podstawie danych o nieobecnościach

Wszystkie raporty, których potrzebujesz
 • Raport wniosków urlopowych,
 • raport obecności,
 • szczegółowy raport czasu pracy,
 • raport płacowy (ile dni zawnioskowano),
 • raport limitów urlopowych,
 • lista pracowników (profile pracownicze).
Wygodne pobieranie

Pobierz podsumowanie za dowolny okres, formę zatrudnienia, zespół, pracownika i rodzaj nieobecności.

PDF każdego zgłoszenia

Managerowie mogą w każdej chwili pobrać plik PDF każdego z wniosków swoich pracowników.

Połączenie z systemem raportowania przez API

Połączenie z systemem raportowania przez publiczne API

Calamari pomaga zaoszczędzić jeszcze więcej czasu dzięki prostym integracjom z różnymi aplikacjami, do których możesz przesyłać raporty automatycznie przez publiczne API.

 • WNIOSKI
 • OBECNOŚĆ
 • DOSTĘPNOŚĆ
 • ROZLICZENIA
 • PRACOWNICY
 • SZCZEGÓŁY CZASU PRACY

BEZPIECZEŃSTWO

Zadbaj o bezpieczeństwo i prywatność danych

Przypisywanie ról i dostępów

Możesz szczegółowo zdefiniować, którzy pracownicy mają dostęp do wybranych danych. Umożliwia to np. dostęp managera do raportów pracowników jedynie z jego zespołu.

Szyfrowany transfer danych

Komunikacja pomiędzy Calamari a użytkownikiem jest zawsze szyfrowana za pomocą protokołu HTTPS. Do szyfrowania używamy protokołu SSL z 256-bitowym kluczem zabezpieczającym. Tej samej technologii używają banki do ochrony Twoich danych.

Monitorowanie

Monitorujemy dostępność serwisu Calamari przez całą dobę, aby oferować SLA na poziomie 99.9%. Nasz zespół stale usprawnia infrastrukturę i oprogramowanie, by osiągać coraz lepsze rezultaty dostępności i szybkości systemu.

Centrum danych

Calamari jest utrzymywane w jednym z najbezpieczniejszych i docenianych centrów danych – Amazon Web Services. Nasz dostawca serwerów posiada m. in. certyfikaty: ISO 27001, SOC 2, SOC 3. Dane klientów z Unii Europejskiej przechowujemy na serwerach w Irlandii. Dla klientów z innych lokalizacjach mamy serwery w USA i Singapurze.

Kopia zapasowa

Kopia zapasowa Twoich danych z Calamari tworzona jest codziennie; jest przechowywana i zaszyfrowana w różnych lokalizacjach. Gwarantujemy 24 godziny RPO i 12 godzin RTO. Regularnie testujemy i weryfikujemy nasze procedury przywracania kopii zapasowych.

OBSŁUGA KLIENTA

Zaufaj doskonałej obsłudze klienta i centrum pomocy

Wsparcie klienta

Nasz zespół korzysta z kanałów komunikacji, które są dla Ciebie najwygodniejsze, by jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

Centrum Pomocy online

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat naszego produktu, znajdziesz w Centrum Pomocy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak coś zrobić, w tym miejscu znajdziesz odpowiedź.

Dedykowane wsparcie

Wybierając plan premium, przypiszemy Cię do dedykowanego członka zespołu Customer Success, z pomocą którego w pełni wykorzystasz potencjał Calamari.

Doskonała obsługa klienta i pomoc we wdrożeniu programu do ewidencji urlopów Calamari

APLIKACJA MOBILNA

Wszystkie niezbędne funkcje masz zawsze pod ręką

Natywne aplikacje Android i iOS

Uzyskaj doskonałej jakości aplikację mobilną, w której znajdziesz wszystkie funkcjonalności, których potrzebujesz w podróży

Zarządzaj wnioskami urlopowymi przez telefon

Pracownicy mogą w prosty sposób zgłosić wniosek online, a managerowie zaakceptować go lub odrzucić z poziomu aplikacji mobilnej Wszyscy pracownicy widzą w aplikacji swoje limity urlopowe i rozpatrywane wnioski.

Powiadomienia i alerty

Sprawdzaj kalendarz i sprawdzaj nadchodzące nieobecności, pracę zdalną, święta i urodziny pracowników.

Akceptuj i odrzucaj wnioski
 • Zarządzaj wnioskami
 • Sprawdzaj limity urlopowe
 • Otrzymuj notyfikacje
Zarządzanie i zgłaszanie nieobecności przez mobilna aplikację do ewidencji urlopów Calamari

EWIDENCJA CZASU PRACY I PRACOWNICY

Podnieś produktywność zespołów z Calamari

Ewidencja czasu pracy

Popraw organizację w firmie dzięki ocenie wydajności swojego zespołu. Korzystaj ze zautomatyzowanych kart czasu pracy, siedmiu metod rejestrowania czasu pracy i innych funkcji ewidencji czasu pracy.

E-dokumenty

Zamień papierową dokumentację na przejrzyste i bezpieczne rozwiązanie online do zarządzania dokumentami HR. Definiuj workflow approvals, sprawdzaj historię akcji na dokumentach i otrzymuj notyfikacje o wszelkich zmianach

Pracownicy

Katalog pracowników, przypomnienia, zarządzanie sprzętem, onboarding oraz inne funkcje już wkrótce!

Ewidencja czasu pracy przez aplikację www, aplikację mobilną i integracje z oprogramowaniem biznesowym w Calamari

Usprawnij pracę

Włącz integrację za pomocą jednego kliknięcia i synchronizuj dane automatycznie:

 • Wygodne logowanie
 • Powiadomienia
 • Synchronizacja kalendarzy
 • Szybki onboarding pracowników
 • Zarządzanie w Twoich aplikacjach

Jak zacząć

Zmień sposób zarządzania HR w swojej firmie w ciągu kilku godzin

Rozwiązania, które przyciągają najlepszych

Wciąż się wahasz? Zobacz, co mówią o nas kienci.

Teraz nie możemy sobie wyobrazić, jak to działało przed znalezieniem Calamari. Jest to bardzo elastyczne i wydajne narzędzie, dzięki któremu oszczędzamy mnóstwo czasu. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jak szybki i pomocny jest zespół Calamari!

Erin A Personnel OPS & admin

Calamari to doskonałe narzędzie pomagające nam zarządzać nieobecnościami, delegacjami oraz pracą zdalną. Dzięki integracji tego rozwiązania z naszym firmowym Slackiem, błyskawicznie wiemy kto jest danego dnia w biurze, a kogo nie ma.

Michał S Founder & CEO

Dzięki Calamari zapomnieliśmy o całym zamieszaniu z liczeniem godzin, różnymi dodatkami dla różnych zespołów i pracowników. System posiada niesamowite możliwości dostosowania ustawień do naszych potrzeb. Jeśli jakiejś funkcji jeszcze nie ma, zespół Calamari sprawia, że dzieje się to za dotknięciem palców lub znajduje alternatywne rozwiązanie.

Grace K Operations manager

Kluczowa była dla nas integracja ze Slackiem oraz Gsuitem. Calamari okazało się świetnym rozwiązaniem, które pozwoliło nam uspójnić proces, oraz pomogło zarówno pracownikom jaki Team Liderom lepiej zaplanować swoją pracę!

Karolina G HR Manager

Ewidencja czasu pracy

Wybierz najwygodniejszą metodę rejestrowania czasu pracy. Korzystaj z łatwych w zarządzaniu kart czasu pracy, procesów akceptacji zmian i bezbłędnych raportów.

Dowiedz się więcej →
 • 7 metod rejestracji czasu pracy 7 metod rejestracji czasu pracy
 • Automatyczna lista obecności Automatyczna lista obecności
 • Raportowanie nieprawidłowości Raportowanie nieprawidłowości

Pracownicy

Zapomnij o papierowych teczkach i przenieś informacje oraz dokumenty pracownicze w bezpieczną i dobrze zorganizowaną przestrzeń online.

Dowiedz się więcej →
 • Definiowane foldery Definiowane foldery
 • Katalog pracowników Katalog pracowników
 •  Różne poziomy dostępu  Różne poziomy dostępu

Masz dość powtarzalnych zadań HR?

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo

 • Szybka konfiguracja
 • Bezpieczeństwo danych
 • Wsparcie od 1 dnia

Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.

 • Szybka konfiguracja
 • Bezpieczeństwo danych
 • Wsparcie od 1 dnia