Ewidencja czasu pracy

Rejestruj czas pracy z Calamari. Calamari to innowacyjny system rcp dostępny w chmurze. Rejestruj automatycznie czas pracy korzystając z technologii iBeacon, kodów QR i innych wygodnych metod.
Załóż konto Bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Automatyczna rejestracja czasu pracy

Innowacyjny sposób mierzenia czasu pracy . IBeacon to nowoczesna technologia, która sprawi, że zapomnisz o ręcznym podpisywaniu listy obecności oraz logowaniu czasu pracy. Wystarczy małe urządzenie w biurze oraz telefon z naszą aplikacją.

Wygodna ewidencja czasu pracy

Calamari pozwala na wygodne zarządzanie Twoim czasem pracy. Zapomniałeś się zalogować w pracy? Wystarczy, że dodasz ręcznie swój czas pracy, a Twój przełożony otrzyma Twoją zmianę do akceptacji.

Dowiedz się więcej »

Czas pracy i przerwy

Z Calamari z łatwością będziesz zarządzał czasem pracy pracowników. Narzędzie pozwoli Ci rejestrować czas pracy oraz różnego rodzaju przerwy wliczane bądź nie w czas pracy.

Wiele sposobów rejestracji czasu pracy

Calamari pozwala korzystać z kilku sposobów oznaczania czasu pracy jednocześnie. W Calamari możesz sam decydować, którzy pracownicy mogą korzystać z wybranego sposobu rejestracji czasu pracy.

Dowiedz się więcej »

Ręczna edycja czasu pracy

Korzystając z wygodnego widoku możesz kilkoma kliknięciami myszki dokonać poprawek Twojego czasu pracy. Twoje zmiany będą przekazywane do akceptacji przełożonego lub automatycznie akceptowane.

Procesy akceptacji

Calamari pozwala definować dowolnie procesy akceptacji zmian w ewidencji czasu pracy. Podczas konfiguracji można wybrać dowolną liczbę kroków akceptacji oraz notyfikacji.

Nieprawidłowości

Calamari wykrywa spóźnienia, nieobecności oraz inne nieprawidłowości. Wystarczy, że otworzysz ewidencję, a Calamari kolorami wskaże Ci nieprawidłowości.

Rejestacja czasu pracy z GPS

Udostępnijąc pracownikom możliwość rejestracji czasu pracy aplikacją mobilną zawsze wiesz skąd Twój pracownik rozpoczął i zakończył pracę.

Wiele sposobów rejestracji czasu pracy

Przeglądarka internetowa

Jeśli szukasz prostego rozwiązania to ten sposób ewidencji czasu pracy jest dla Ciebie. Pracownicy używając Calamari oznaczają rozpoczęcie, zakończenie oraz przerwy w pracy. Znając adresy IP biura możesz ograniczyć lokalizacje, z których pracownicy będą mogli rejestrować czas pracy.

Aplikacja mobilna

Pracownicy korzystając z dedykowanej aplikacji mobilnej mogą rejestrować rozpoczęcie, zakończenie oraz przerwy w pracy. Jest to wygodne rozwiązanie dla pracowników, którzy często pracują poza biurem. System pozwala rejestrować lokalizację GPS podczas rozpoczęcia i zakończenia pracy.

iBeacon

Ta metoda pozwala na rejestrację czasu pracy bez zaangażowania pracownika! Aplikacja mobilna automatycznie rozpoczyna liczenie czasu pracy, gdy pracownik pojawia sie w zasięgu beacona. Następnie Calamari cały dzień zbiera informacje o obecności telefonu pracownika w zasięgu beacona i na koniec dnia rejestruje godzinę zakończenia pracy.

identyfikator QR

Wydrukuj i rozdaj pracownikom ich identyfikatory QR. Następnie zainstaluj aplikację Calamari Clockin QR i zamień Twój tablet bądź telefon w nowoczesny rejestator czasu pracy. Zainstaluj urządzenie przy wejściu do firmy, a każdy pracownik skanując swój unikalny kod QR rozpocznie i zakończy pracę.

Slack

Używacie Slacka do komunikacji w firmie? Pracownicy nie chcą tracić czasu na logowanie czasu pracy? Korzystamy na codzień ze Slacka więc znaleźliśmy wygodny sposób na rejestację czasu pracy. Wystarczy, że rozpoczynając pracę wpiszesz w Slacku komendę “/calamari in” oraz “/calamari out” kończąc pracę.

Toggl

Używasz narzędzia Toogl to rejestracji czasu pracy w Twoich projektach? Świetnie! Calamari potrafi przekształcić Twoje dane zalogowane w Tooglu na czas pracy w Calamari. Dzięki tej integracji możesz nadal korzystać z narzędzia Toogl do rejestracji czasu pracy, a my zadbamy o ewidencję czasu pracy i listę obecności zgodną z polskim prawem pracy.

API

Wykorzystując nasze API możesz zintegrować Twoje narzędzia oraz urządzenia z Calamari. Korzystając z naszego API możesz podłączyć swój czytnik kart lub inne narzędzie, z których obecnie korzystanie w firmie.

czytaj dokumentację API »

Integracje

Sprawdź nasze świetne integracje z wiodącymi narzędziami na rynku. Zintegruj program do urlopów z innymi usługami i nie trać czasu na przenoszenie danych pomiędzy systemami. Kliknij w ikonę aby dowiedzieć się więcej o wybranej integracji. Nie jesteśmy jeszcze zintegrowani z Twoimi narzędziami pracy? Zintegruj się z Calamari wykorzystując nasze API.

Aplikacje mobilne

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy dedykowane aplikacje usprawniające zarządzanie urlopami oraz kontrolę czasu pracy, dostępne na system iOS oraz Android, które pozwalają:

  • zgłosić wnioski urlopowe online
  • akceptować i odrzucać wnioski
  • tworzyć plan urlopów
  • kontrolować limity urlopowe
  • otrzymywać notyfikacje na telefon
  • umożliwiają automatyczny monitoring czasu pracy korzystając z technologii IBeacon
  • i wiele więcej

Elektroniczne wnioski urlopowe

Calamari oferuje również moduł do zarządzania nieobecnościami. Rejestruj czas pracy i nieobecności Twojej organizacji w jednym narzędziu.

Czytaj więcej »

Bezpieczeństwo

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz wysoką dostępność aplikacji. Przeczytaj więcej o tym jak dbamy o bezpieczeństwo.

dowiedz się więcej »

Klienci

Zadowoleni klienci to nasz priorytet. Przeczytaj jak Calamari codziennie ułatwia pracę naszym klientom.

dowiedz się więcej »
Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo
bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.

Testuj przez 14 dni za darmo

Załóż konto
Bez zobowiązań i ukrytych kosztów
Pomoc i kontakt