Czytnik RCP

Wypróbuj za darmo

Bez podpinania karty 14 dni testów Anuluj w każdej chwili


Masz dość codziennego odbijania karty wejściowej i składania podpisów na liście obecności? Nowoczesny czytnik czasu pracy pozwoli Ci wyeliminować ten problem! Wejdź do biura i zeskanuj swój kod QR albo - jeśli wolisz - nie rób nic, a intuicyjny system samodzielnie zarejestruje rozpoczęcie pracy. Poznaj Calamari i wybierz najwygodniejszą metodę rejestrowana czasu pracy dla Twojej firmy!

Rejestrator czasu pracy na Twoim tablecie

Rejestruj czas pracy pracowników za pomocą swojego telefonu lub tabletu z systemem Android, który dzięki aplikacji Calamari Clockin zmieni się w mobilny czytnik RCP. Jak to działa? Wydrukuj kod QR dla każdego z pracowników, zainstaluj terminal do skanowania kodów przy wejściu do firmy, a na swoje urządzenie mobilne pobierz naszą aplikację. Wystarczy, że z każdym wejściem i wyjściem pracownicy zeskanują swój identyfikator, a czytnik czasu pracy automatycznie zapisze moment rozpoczęcia i zakończenia zmiany.

Korzystne rozwiązanie dla biznesu

Elektroniczna rejestracja czasu pracy oparta o identyfikator QR to wygodne i opłacalne rozwiązanie. Potrzebujesz jedynie kodów dostępnych do wydrukowania lub w aplikacji mobilnej dla pracówników. Rejestrator czasu pracy w postaci Twojego tabletu lub telefonu pozwoli zapomnieć o kosztownych urządzeniach i potrzebie ich serwisowania.

Wiarygodna rejestracja faktycznego czasu pracy

W zależności od liczby wejść do firmy możesz zainstalować dowolną liczbę terminali przy każdym z nich, a czytnik RCP będzie automatycznie zapisywał dane z każdego urządzenia. Dodatkowo, dla wykluczenia nadużyć i zwiększenia wiarygodności rejestrowanych danych, czytnik godzin pracy rejestruje także zdjęcie pracownika.

Nowoczesny czytnik godzin pracy to większe możliwości<

Wykorzystanie elektronicznych czytników RCP niesie wiele korzyści dla wewnętrznego funkcjonowania biznesu:

  • w oparciu o zapisane godziny wejścia i wyjścia z pracy, w systemie powstaje elektroniczna lista obecności, co rozwiązuje problem codziennego podpisywania list obecności i generowania kolejnych papierowych dokumentów,
  • automatyczny system kontroli wejść i wyjść umożliwi Ci sprawną weryfikację, czy pracownicy przestrzegają godzin ustalonych w harmonogramie czasu pracy,
  • wygodna łączność rejestratora czasu pracy przez Wi-Fi,
  • możliwość wygodnej integracji wielu urządzeń z Calamari za pomocą API

Wybierz nowoczesne rozwiązanie - rejestruj automatycznie czas pracy wszystkich pracowników i optymalizuj efektywność całego zespołu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.