Calamari - bezpieczeństwo usługi

Bezpieczeństwo twoich danych to jeden z naszych priorytetów.
Załóż konto Bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Szyfrowany transfer danych

Komunikacja pomiędzy naszą aplikacją webową oraz mobilną a usługami serwerwerowymi zachodzi z wykorzystaniem połączenia HTTPS. Do szyfrowania używamy SSL z 256-bitowym kluczem. Ta sama technologia wykorzystywana jest przez banki do ochrony twoich danych.

Centrum danych

Calamari jest zainstalowana w jednym z najbardziej uznanych centrów danych - Amazon Web Services. Nasz dostawca usług serwerowych posiada certyfikaty ISO 27001, SOC 2, SOC 3, oraz inne (https://aws.amazon.com/compliance/). Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z GIODO oraz EU Data Protection - Directive 95/46/EC.

Monitorowanie

Monitorujemy dostępność usługi Calamari 24h/7 aby zaoferować SLA na poziomie 99.9%. Nasz zespół stale wprowadza usprawnienia do infrastruktury oraz oprogramowania aby uzyskiwać coraz lepsze wyniki dostępności i szybkości działania.

Kopia bezpieczeństwa

Kopia bezpieczeństwa twoich danych Calamari jest robiona codziennie i przechowywana w formie zaszyfrowanej w oddzielnej lokalizacji. Gwarantujemy RPO 24 godziny oraz RTO 12 godzin. W każdym miesiącu testujemy i weryfikujemy nasze procedury odtwarzania kopii bezpieczeństwa.

Płatności

Nie przetwarzamy oraz nie przechowujemy danych twojej karty kredytowej kiedy dokonujesz płatności za nasze usługi. Wykorzystujemy tu uznane na świecie, bezpieczne, zgodne ze stanrardem PCI serwisy: PayPal oraz PayLane.

Architektura oprogramowania

Nasza aplikacja zaprojektowana jest w ten sposób aby udostępniać dane HR jedynie osobom uprawnionym, zgodnie z przypisanymi w systemie rolami. System zabezpieczony jest również przed typowymi atakami takimi jak Sql Injection. Aby wywiązać się z tego zadania wykorzystujemy uznane na świecie i dobrze przetestowane biblioteki programistyczne.

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo
bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.

Testuj przez 14 dni za darmo

Załóż konto
Bez zobowiązań i ukrytych kosztów
Pomoc i kontakt