Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo usługi

Bezpieczeństwo twoich danych to jeden z naszych priorytetów.

Bezpieczeństwo twoich danych HR to

Kopia bezpieczeństwa

Kopia bezpieczeństwa twoich danych Calamari jest robiona codziennie i przechowywana w formie zaszyfrowanej w oddzielnej lokalizacji. Gwarantujemy RPO 24 godziny oraz RTO 12 godzin. W każdym miesiącu testujemy i weryfikujemy nasze procedury odtwarzania kopii bezpieczeństwa.

Architektura oprogramowania

Nasza aplikacja zaprojektowana jest w ten sposób aby udostępniać dane HR jedynie osobom uprawnionym, zgodnie z przypisanymi w systemie rolami. System zabezpieczony jest również przed typowymi atakami takimi jak Sql Injection. Aby wywiązać się z tego zadania wykorzystujemy uznane na świecie i dobrze przetestowane biblioteki programistyczne.

Wysoka dostępność

Monitorujemy dostępność usługi Calamari 24h/7 aby zaoferować SLA na poziomie 99.9%. Nasz zespół stale wprowadza usprawnienia do infrastruktury oraz oprogramowania aby uzyskiwać coraz lepsze wyniki dostępności i szybkości działania.

Szyfrowanie danych

Wszystkie dane zebrane w bazie danych Calamari są przechowywane w zaszyfrowanej formie, by dbać o Twoją prywatność.

Szyfrowany transfer danych

Komunikacja pomiędzy naszą aplikacją webową oraz mobilną a usługami serwerowymi zachodzi z wykorzystaniem połączenia HTTPS. Do szyfrowania używamy SSL z 256-bitowym kluczem. Ta sama technologia wykorzystywana jest przez banki do ochrony twoich danych.

Awaryjne odtwarzanie

Opracowaliśmy procedury przywracania kopii zapasowych i awaryjnego otwarzania danych w przypadku nieoczekiwanych błędów systemu. Regularnie je przeglądamy i przeprowadzamy testy ich działania.

Centrum danych

Calamari jest zainstalowana w jednym z najbardziej uznanych centrów danych – Amazon Web Services. Nasz dostawca usług serwerowych posiada certyfikaty ISO 27001, SOC 2, SOC 3, oraz inne (https://aws.amazon.com/compliance/). Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO.

Płatności

Nie przetwarzamy oraz nie przechowujemy danych twojej karty kredytowej kiedy dokonujesz płatności za nasze usługi. Wykorzystujemy tu uznane na świecie, bezpieczne, zgodne ze stanrardem PCI serwisy: PayPal oraz PayLane.

Uprawnienia i autoryzacje

Każdemu użytkownikowi Calamari możesz przypisać uprawnienia, które określają jego dostęp do informacji. W rezultacie Organizacja i jej Pracownicy mogą być pewni zachowania poufności danych.

 • icon Administrator
 • icon Menedżer firmy
 • icon Menedżer zespołu
 • icon Bezpośredni przełożony
 • icon Pracownik

Więcej informacji można znaleźć w naszym Centrum pomocy

Make HR simple

Try Calamari for 14 days for free and see yourself how to keep employee data safe.

 • Easy & quick setup
 • No tech skills needed
 • No tech skills needed

Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.

 • Easy & quick setup
 • No tech skills needed
 • No tech skills needed