System HR w korzystnej cenie

Mały zespół, rozwijający się startup czy duża firma? Calamari to elastyczny system HR, który oszczędzi Twój czas i pieniądze.

Wypróbuj za darmo

Bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Oprogramowanie HR dla każdego zespołu

Wybierz liczbę pracowników oraz interesujące Cię funkcjonalności: ewidencję czasu pracy i zarządzanie urlopami

1 101+
Elektroniczne wnioski urlopowe w programie HR Calamari

Elektroniczne wnioski urlopowe

120 PLN

miesięcznie za wszystkie funkcje dla całej firmy team@calamari.io

Calamari Ewidencja czasu pracy

Ewidencja czasu pracy

60 PLN

miesięcznie za wszystkie funkcje dla całej firmy team@calamari.io

Elektroniczne wnioski urlopowe Ewidencja czasu pracy

180 PLN

miesięcznie za oba moduły i wszystkie funkcje dla całej firmy team@calamari.io

Masz więcej niż 100 pracowników? Skontaktuj się z nami!


Cennik - najczęściej zadawane pytania

 • Czy muszę podpisać długoterminową umowę?

  Umowa obowiązuje przez cały czas trwania płatnej subskrypcji. Są dostępne następujące okresy rozliczeniowe: 1 miesięczny, 3 miesięczny, półroczny i roczny. W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z narzędzia. Jeśli zrezygnujesz w trakcie trwania okresu rozliczeniowego dostęp do konta zostanie automatycznie wyłączony ostatniego dnia aktualnie wykupionej subskrypcji, bez możliwości zwrotu środków za część niewykorzystanej subskrypcji.

 • Jakimi metodami mogę dokonać płatności?

  Calamari udostępnia następujące metody płatności: kartą płatniczą (MasterCard, Visa, Maestro), PayPal, przelew na konto. Akceptujemy płatności w EUR, USD oraz w PLN. Dodatkowo oferujemy możliwość automatycznego przedłużenia ważności konta. Po zaznaczeniu tej opcji Twoja karta płatnicza będzie automatycznie obciążona płatnością za następny okres rozliczeniowy na około 3 dni zakończeniem obecnego okresu rozliczeniowego.

 • Czy mogę w trakcie trwania subskrypcji zmienić pakiet?

  W każdej chwili można podwyższyć lub obniżyć pakiet użytkowników. Podczas zmiany pakietu na wyższy płaci się jedynie różnicę między ceną obecnego oraz wyższego pakietu obliczoną proporcjonalnie do końca okresu rozliczeniowego.

 • Jak działa okres testowy?

  Przez okres testowy masz bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji Calamari. W każdej chwili okresu testowego możesz zrezygnować z dalszego korzystania z aplikacji. Nie wymagamy podania danych karty kredytowej oraz wszystkie wprowadzone dane podczas okresu testowego są dostępne po opłaceniu płatnej subskrypcji.

 • Czy konto Administratora i menedżera są dodatkowo płatne?

  Niezależnie od roli jaką pełni w systemie pracownik jest on liczony jako aktywny użytkownik. W ramach jednego konta można dodać dowolną liczbę użytkowników i nadać im odpowiednie role z uprawnieniami administratora lub menedżera. Koszt subskrypcji jest określany na podstawie liczby aktywnych użytkowników. Profile użytkowników zarchiwizowanych oraz usuniętych nie są wliczane do subskrypcji.

 • Czy wsparcie klienta jest również dostępne podczas okresu testowego?

  Tak. Nie tylko pomożemy Ci skonfigurować Calamari zgodnie z Twoją polityką urlopową, ale również importujemy dane Twoich pracowników oraz ich dotychczas zgłoszone wnioski urlopowe. Ponadto nasz dział wsparcia klienta chętnie zaprezentuje Ci możliwości Calamari.

 • Czy zawsze muszę kupić obydwa moduły?

  Nie. Podczas płatności decydujesz, które moduły Cię interesują i tylko za nie płacisz. Możesz wybrać moduł do ewidencji czasu pracy, zarządzania urlopami online bądź oba z nich.

 • Czy oferujemy opcję instalacji na własnych serwerach?

  Nie. Calamari jest dystrybuowany w modelu SaaS. Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymanie systemu. Nasz zespół specjalistów dba o wysoką wydajność, bezpieczeństwo oraz ciągłość działania naszego systemu.

 • Czy w prezentowanych cenach wliczony jest VAT?

  Nie, cennik zawiera ceny netto. Do podanych cen należy doliczyć 23% VATu.


Nasi klienci

System HR, któremu ufają klienci. Elektroniczne Wnioski Urlopowe oraz Ewidencja Czasu Pracy

Michał Sadowski, CEO Brand 24

Calamari to doskonałe narzędzie pomagające nam zarządzać nieobecnościami, delegacjami oraz pracą zdalną. Dzięki integracji tego rozwiązania z naszym firmowym Slackiem, błyskawicznie wiemy kto jest danego dnia w biurze, a kogo nie ma. Rozwiązanie wygodne i użyteczne, szczególnie że nasza firma ma biura w kilku różnych miastach."

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.