Automatyczna rejestracja czasu pracy

Wypróbuj za darmo

Bez zobowiązań i ukrytych kosztów


Elektroniczna rejestracja czasu pracy to nowoczesne rozwiązanie>, optymalizujące zarządzanie i umożliwiające kontrolę oraz mierzenie czasu pracy online wszystkich pracowników. Innowacyjny system opiera się o wykorzystanie Beaconów i aplikacji mobilnej, eliminujących papierowe listy obecności oraz codzienne logowanie. Wybierz innowacyjny system RCP, a ewidencja czasu pracy w Twojej firmie stanie się niezwykle wygodna i w pełni dokładna.

Jak działa nowoczesny system rejestracji czasu pracy?

Aby elektroniczny system rejestracji czasu pracy mógł funkcjonować, Calamari wykorzystuje technologię iBeacon. Beacony to małe urządzenia elektroniczne, wielkości pudełka zapałek, umieszczane w biurze, kompatybilne z aplikacją mobilną, którą pracownicy instalują na swoich telefonach. Elektroniczna rejestracja czasu pracy odbywa się automatycznie - bez angażowania pracowników w jakiekolwiek działania. Beacon emituje sygnał bluetooth sięgający nawet do 50 m, dzięki czemu program do zapisywania godzin pracy samodzielnie rejestruje wejście i wyjście pracownika do firmy.

System RCP online działa przez cały dzień pracy, zapisując każde kolejne wyjście poza zasięg rejestratora oraz ponowne wejście do firmy. W oparciu o to ustalany jest czas pracy danego pracownika, zapisany w programie do liczenia godzin pracy. To niezawodne rozwiązanie, pozwalające w pełni kontrolować, czy w firmie prawidłowo realizowany jest harmonogram czasu pracy.

Rejestracja czasu pracy online przebiegająca w oparciu o nowoczesny program i Beacony, doskonale sprawdzi się zarówno w biurach, firmach usługowych, czy produkcyjnych. Umożliwia śledzenie, pomiar czasu pracy, ale i usprawnia zarządzanie frekwencją. Dodatkowo, możesz włączyć powiadomienia, a kiedy czytnik RCP zarejestruje spóźnienie pracownika, program do zapisywania godzin pracy poinformuje o tym Ciebie - jako przełożonego. Pracownik może także otrzymywać powiadomienia o zbliżającym się czasie rozpoczęcia i zakończenia pracy, by unikać spóźnień i przestrzegać ustalonego harmonogramu pracy.

Jeden program do rejestracji czasu pracy - wiele korzyści

System RCP, ewidencjonując wejścia i wyjścia każdego pracownika sprawia, że automatycznie powstaje elektroniczna lista obecności. W odróżnieniu od tej tradycyjnej, nie wymaga ona żadnych podpisów, pozwalając zaoszczędzić czas i wykluczyć problem, kiedy pracownik zapomniał o podpisie.

A co, jeśli pracownik zapomni zabrać ze sobą telefon z aplikacją? Zaawansowane systemy rejestracji czasu pracy to elastyczne narzędzie, które umożliwia także ręczną edycję czasu pracy. Dodatkowo, system wskazuje także informacje m.in. o przerwach, czy spóźnieniach. Wybierz Calamari i sprawdź, jakie możliwości zapewnia Twojej firmie nowoczesny program do zapisywania godzin pracy.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.