Regulamin usługi

Jasne warunki świadczenia usług są szczególnie ważne


Poniżej udostępniamy zestaw dokumentów prawnych, które są istotne dla korzystających z naszych usług, potencjalnych klientów, naszych partnerów i użytkowników naszej witryny. Aby ułatwić Wam znalezienie informacji, zebraliśmy je wszystkie tutaj w jednym miejscu i poniżej przedstawiliśmy krótkie podsumowanie tego, co znajdziecie w każdym z nich. Dokumenty są dostępne w postaci plików pdf do pobrania.

 

Regulamin Świadczenia Usług

Umowa między Calamari a Tobą opiera się na tym dokumencie.

Polityka Prywatności

W Polityce Prywatności mówimy o przetwarzaniu danych, w którym działamy jako Administrator, jesteśmy administratorem Twoich danych kiedy kontaktujesz się z nami jako nasz klient w celach związanych z rozliczeniami lub wsparciem oraz jako potencjalny klient.

Umowa Powierzenia

Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych określa, w jaki sposób postępujemy z danymi Twoich pracowników, kontrahentów i innych członków zespołu, gdy działamy jako podmiot przetwarzający dane.

Lista Podprocesorów

Poniższa lista pokazuje dostawców usług, z których korzystamy, aby świadczyć Ci nasze usługi, gdy działamy jako podmiot przetwarzający dane.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.