Elektroniczne wnioski urlopowe

Calamari jest narzędziem dostępnym online, które automatyzuje proces zarządzania urlopami oraz innymi nieobecnościami w firmie. Aplikacja jest zintegrowana z Google Suite, Slack, Jira i wieloma innymi.
Załóż konto Bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Kalendarz nieobecności

Miej zawsze pod ręką kalendarz urlopowy Twojej firmy. Synchronizuj informacje o nieobecnościach z G Suite, Office 365, iOS, Apple oraz wybranym klientem pocztowym korzystając ze standardu iCalendar.

Automatyczne naliczanie wymiaru

W Calamari naliczanie wymiaru urlopu możesz dostosować do Twojej polityki urlopowej. Calamari pozwala naliczać wymiar urlopu proporcjonalnie w zależności od daty zatrudenia oraz zdobytego doświadczenia. Możesz również naliczać wymiar urlopu w cyklach rocznych i miesiecznych.

Elastyczne procesy akceptacji

Decyduj kto powinien akceptować wnioski urlopowe pracowników lub otrzymywać notyfikację o zaakceptowanym wniosku. Calamari umożliwia budowanie wielopoziomowych procesów akceptacji. Osobą akceptującą może być zarówno zwykły pracownik, przełożony, cały zespół jak również osoba zastępująca. Członkowie zarządu nie potrzebują akceptacji? Calamari pozwala również na autoakceptację wniosków.

Różne rodzaje absencji

W Calamari możesz samodzielnie definiować listę typów nieobecności, które mogą zgłaszać Twoi pracownicy. Mogą to być zarówno urlopy, choroby jak również praca zdalna, delegacje i inne. Możesz również ograniczyć dostęp do wybranych typów nieobecności dla poszczególnych pracowników bądź współpracowników.

Historia wniosków

Zachowuj całą historię wniosków o nieobecność oraz dane o pracownikach w jednym bezpiecznym, zawsze dostępnym miejscu. Zrezygnuj z drukowania wniosków i chroń przyrodę.

Role i uprawnienia

Calamari posiada 3 role w systemie (pracownik, manager i administrator) o różnym poziomie uprawnień. Calamari umożliwia również dostosowanie poziomu uprawnień dostepu do danych w zależności od roli i przynależności do zespołu.

Integracje

Sprawdź nasze świetne integracje z wiodącymi narzędziami na rynku. Zintegruj program do urlopów z innymi usługami i nie trać czasu na przenoszenie danych pomiędzy systemami. Kliknij w ikonę aby dowiedzieć się więcej o wybranej integracji. Nie jesteśmy jeszcze zintegrowani z Twoimi narzędziami pracy? Zintegruj się z Calamari wykorzystując nasze API.

Aplikacje mobilne

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy dedykowane aplikacje usprawniające zarządzanie urlopami oraz kontrolę czasu pracy, dostępne na system iOS oraz Android, które pozwalają:

  • zgłosić wnioski urlopowe online
  • akceptować i odrzucać wnioski
  • tworzyć plan urlopów
  • kontrolować limity urlopowe
  • otrzymywać notyfikacje na telefon
  • umożliwiają automatyczny monitoring czasu pracy korzystając z technologii IBeacon
  • i wiele więcej

Modułowość

Calamari to nie tylko elekroniczne wnioski urlopowe. System składa się z dwóch wydzielonych modułów, które są ze sobą ściśle zintegrowane. Możesz wybrać moduł którego potrzebujesz i płacić tylko za tą część systemu, którą potrzebujesz.

Calamari clockin

W swojej ofercie mamy również moduł do ewidencji czasu pracy. Jest on w pełni zintegrowany z modułem do zarzadzania urlopami. Elektroniczne wnioski o nieobecność są automatycznie przekazywane do systemu ewidencji czasu pracy.

Dowiedz się więcej»

Międzynarodowy

Calamari jest obecnie używany w ponad 60 krajach na całym świecie! Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie, które można dostosować do polityki urlopowe każdej firmy.

Nasz system jest również bardzo pomocny jeśli Twoje zespoły są zlokalizowane w kilku krajach. Konfiguracja systemu pozwala na definiowanie różnych polityk urlopowych oraz dodawanie różnych typów nieobecności w zależności od lokalizacji.

Calamari jest dostępne w pięciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Rejestracja czasu pracy

Calamari oferuje również moduł do ewidencji czasu pracy. Rejestruj czas pracy i nieobecności Twojej organizacji w jednym narzędziu.

dowiedz się wiecej »

Bezpieczeństwo

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo oraz wysoką dostępność aplikacji. Przeczytaj więcej o tym jak dbamy o bezpieczeństwo.

dowiedz się więcej »

Klienci

Zadowoleni klienci to nasz priorytet. Przeczytaj jak Calamari codziennie ułatwia pracę naszym klientom.

dowiedz się więcej »
Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo
bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.

Testuj przez 14 dni za darmo

Załóż konto
Bez zobowiązań i ukrytych kosztów
Pomoc i kontakt