Ewidencja Czasu Pracy przez Microsoft Teams

Dzięki integracji z MS Teams prowadzenie rejestru czasu pracy i dni wolnych staje się proste i wygodne. Calamari automatyzuje Twoje codzienne obowiązki prowadzenia ewidencji czasu pracy i zarządzania nieobecnościami w ramach integracji MS Teams.

Wypróbuj za darmo

Bez podpinania karty 14 dni testów Anuluj w każdej chwili

Korzyści z integracji z Microsoft Teams

Powiadomienia o urlopach

Otrzymuj powiadomienia związane z kalendarzem urlopowym pracowników bezpośrednio w aplikacji Microsoft Teams. Calamari umożliwia ustawienie cyklicznych notyfikacji na temat nadchodzących nieobecności, pracy zdalnej, urodzin oraz rejestracji czasu pracy podwładnych.

Urodziny

W Microsoft Teams aplikacja Calamari wyśle Ci powiadomienie na temat zbliżających się urodzin współpracowników. To dobra okazja do wspólnego świętowania, integracji i budowania ducha zespołu!

Święta Państwowe

Planuj urlopy świadomie! Dzięki integracji MS Teams z Calamari już nigdy nie zapomnisz o dniu ustawowo wolnym od pracy. Aplikacja wyśle powiadomienie dotyczące dnia wolnego, a platforma Teams wyświetli je dla Ciebie na wybranym kanale.

Praca zdalna

Sprawdź, którzy podwładni pracują z domu, by lepiej zarządzać zespołem zarówno na co dzień jak i w czasie pandemii koronawirusa. Ustaw cykliczne powiadomienia i zawsze bądź na bieżąco. Wykorzystaj Calamari i Microsoft Teams App do codziennego ustalania harmonogramu pracy zdalnej.

Już wkrótce

Zobacz, jakie nowe funkcje integracji Calamari i MS Teams online pojawią się wkrótce:

 • ikona przerwy – Podczas zgłaszania przerwy Calamari automatycznie zmieni Twój status, a aplikacja Teams wyświetli go, informując współpracowników, że jesteś na przerwie
 • kalendarz urlopów – Wszystkie informacje odnośnie planowanych urlopów pracowników masz zawsze pod ręką. Dzięki integracji Calamari z MS Teams online dostęp do kalendarza urlopów jest możliwy bezpośrednio z aplikacji Teams.

Powiadomienia o rozpoczęciu i zakończeniu pracy

Calamari umożliwia wysyłanie na kanały w MS Teams powiadomień na temat godziny rozpoczęcia oraz zakończenia dnia pracy. Informuje również o przerwach współpracowników, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy Twoi pracownicy są dostępni aby zorganizować spotkanie. W Microsoft Teams online możesz sprawdzić status obecności pracowników bez konieczności otwierania aplikacji Calamari.

Jak włączyć integrację ?

 • 1

  Jeśli nie posiadasz konta w Calamari to rozpocznij bezpłatny okres próbny

 • 2

  Zaloguj sie do Calamari na konto z uprawnieniami administratora

 • 3

  Uruchom integrację Calamari z Microsoft Teams postępując krok po kroku zgodnie z instrukcją wideo.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.