Ewidencja Czasu Pracy przez Slack

Calamari to system zarządzania nieobecnościami oraz ewidencją czasu pracy pracowników. Dzięki integracji ze Slackiem planowanie nieobecności i prowadzenie ewidencji czasu pracy staje się proste i wygodne.

Wypróbuj za darmo

Bez podpinania karty 14 dni testów Anuluj w każdej chwili

Korzyści z integracji ze Slack

Planowanie urlopu wypoczynkowego i kalendarz urlopów w Slack

Kalendarz urlopów

Wszystkie informacje dotyczące planowanych urlopów pracowników masz pod ręką. Dzięki tej integracji dostęp do kalendarza urlopów jest możliwy bezpośrednio ze Slacka. Calamari może także wysyłać cykliczne notyfikacje o planowanych nieobecnościach lub pracy zdalnej.

Rejestrowanie i kontrola czasu pracy w Slack

Czas pracy i przerwy

Rejestrowanie i kontrola czasu pracy nigdy nie były tak proste. Nie musisz nawet otwierać aplikacji Calamari, ponieważ z poziomu Slacka bez problemu możesz zarządzać swoim czasem pracy. Skorzystaj z prostych komend, by rozpocząć lub zakończyć dzień pracy bądź zgłosić przerwę.

Akceptacja elektronicznych wniosków urlopowych w Slack

Akceptacja wniosków

Integracja ze Slackiem umożliwia również akceptowanie elektronicznych wniosków urlopowych zaledwie jednym kliknięciem. Gdy otrzymasz powiadomienie o wniosku o urlop wypoczynkowy, wciśnij "Akceptuj" w okienku Slacka. To naprawdę proste.

Lista obecności pracowników i rozkład czasu pracy w Slack

Lista obecności

Za pomocą odpowiedniej komendy w Slacku możesz wyświetlić listę obecności pracowników - wszystkich w organizacji bądź wybranego zespołu. Dzięki temu będzie Ci jeszcze łatwiej zarządzać rozkładem czasu pracy i zadań w swojej organizacji i zawsze być na bieżąco.

Powiadomienia o urodzinach w Slack

Urodziny

Calamari wyśle Ci powiadomienie na temat zbliżających się urodzin pracowników. To doskonała okazja do integracji i wspólnego świętowania!

Kontrola czasu pracy nad projektami przez Slack

Kontrola czasu pracy nad projektami

Kontroluj czas poświęcany na wybrane projekty prosto z poziomu Slacka, by jeszcze lepiej zarządzać czasem swojego zespołu. Nie musisz przełączać się pomiędzy narzędziami, by oznaczyć godzinę rozpoczęcia i zakończenia pracy nad projektem - możesz to zrobić szybko i wygodnie poprzez Slacka.

Logowanie do Calamari kontem Slacka

Logowanie kontem Slack

W Calamari nie musisz zapamiętywać kolejnego hasła i loginu, gdyż możesz szybko i bezpiecznie zalogować się do aplikacji jednym kliknięciem - poprzez swoje konto Slack.

Synchronizacja pracy zdalnej i urlopów

Włącz synchronizację swojego statusu Slacka, aby poinformować współpracowników, kiedy nie ma Cię w pracy. Synchronizacja pracy zdalnej i urlopów z Calamari ze Slackiem Twój status zmieni się automatycznie w dniu, w którym pracujesz z domu lub masz dzień wolny.

Więcej funkcji dla menedżerów

Notyfikacje o wnioskach urlopowych i nieobecnościach pracowników w Slack

Notyfikacje

Otrzymuj notyfikacje z Calamari bezpośrednio na Slacku. Gdy włączysz powiadomienia, wszystkie informacje o wnioskach czekających na Twoją akceptację, Twoich wnioskach, nieobecnościach w Twoim zespole oraz komentarzach pojawią się na Slacku.

Wykorzystanie koment Slack do zgłaszania wniosków urlopowych

Wygodne komendy

Wpisz "/calamari help" w Slacku i dowiedz się, jakie możliwości daje wykorzystanie komend. Korzystając z komend, możesz szybko zgłosić nowy wniosek, rozpocząć i zakończyć pracę oraz sprawdzić, kto jest lub będzie nieobecny. To duże ułatwienie dla developerów korzystających z interfejsu tekstowego i skrótów.

Przypomnienia i godzinie rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy w Slack

Przypomnienie o rozpoczęciu i zakończeniu pracy

Calamari wyśle do Ciebie powiadomienie z informacją o planowanej godzinie rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy za pośrednictwem Slacka. Z poziomu tego powiadomienia możesz rozpocząć bądź zakończyć pracę.

Powiadomienia o nadużyciach i błędach wniosków urlopowych w Slack

Powiadomienia o nadużyciach

Nigdy nie przegap nieprawidłowości. Dzięki Calamari otrzymasz powiadomienia o wszelkiego rodzaju błędach odnośnie składanych wniosków urlopowych oraz rozpoczynania i kończenia dnia bądź nieusprawiedliwionych nieobecnościach w pracy.

Pożegnanie na koniec dla pracy w Slack

Pożegnanie na koniec dnia pracy

Uśmiechnij się i podnieś morale zespołu, dbając o równowagę między pracą i życiem prywatnym! Calamari pożegna Cię po owocnym dniu pracy i życzy miłego dnia.

Sprawdzanie dostępności puli nieobecności w Slack

Sprawdzanie dostępności puli urlopów

Bądź zawsze na bieżąco w kwestii swoich limitów urlopowych. Calamari pozwoli sprawdzić w Slacku, ile dni wybranego rodzaju nieobecności pozostało Ci w danym roku, by planowanie wakacji stało się jeszcze przyjemniejsze.

Sprawdzanie obecności i zaplanowanych nieobecności przez Slack

Sprawdzanie minionych i nadchodzących nieobecności

Możesz sprawdzić archiwalne obecności z wybranego okresu oraz nadchodzące nieobecności. Po wpisaniu komendy lista obecności wyświetli się w okienku Slacka.

Powiadomienia dla managerów w Slack

Powiadomienia dla managerów

Możesz zarządzać swoimi zespołami i dowiedzieć się, kto rozpoczął lub zakończył dzień pracy dzięki powiadomieniom na kanale Slack. Możesz także zobaczyć, którzy pracownicy rozpoczęli przerwę, aby lepiej rozdzielić zadania w zespołach.

Nowości od Calamari w Slack

Już wkrótce

Zobacz, jakie nowe funkcje pojawią się wkrótce w Slack:

 • Ikona hamburgera - Podczas zgłaszania przerwy Calamari automatycznie zmieni Twój status na Slacku, dodając do niego ikonę hamburgera oznaczającego przerwę.

Jak włączyć integrację?

 • 1

  Jeśli nie posiadasz konta w Calamari to zarejestruj się na darmowy okres próbny

 • 2

  Zaloguj sie do Calamari na konto z uprawnieniami administratora

 • 3

  Wejdź do Calamari w sekcję Konfiguracja -> Integracje -> Slack i kliknij przycisk "Integruj"

 • 4

  Zostaniesz przekierowany do swojego konta w Slacku. Zaloguj się i potwierdź dostęp Calamari do Twojego konta (niezbędne uprawnienia administratora w Slacku)

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.