Integracja Calamari ze Slack

Calamari to system zarządzania nieobecnościami oraz ewidencją czasu pracy pracowników. Dzięki integracji z Slackiem planowanie nieobecności i ewidencja czasu pracy staje się prosta i wygodna.

Załóż konto

Bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Korzyści

image

Logowanie kontem Slack

W Calamari nie musisz zapamiętywać kolejnego hasła i loginu, gdyż możesz szybko i bezpiecznie zalogować się do aplikacji jednym kliknięciem - poprzez Twoje konto Slack.

image

Kalendarz urlopów

Wszystkie informacje dotyczące planowanych urlopów pracowników masz pod ręką. Dzięki tej integracji dostęp do kalendarza urlopów jest możliwy bezpośrednio ze Slacka. Calamari może także wysyłać cykliczne notyfikacje o planowanych nieobecnościach lub pracy zdalnej.

image

Czas pracy i przerwy

Rejestrowanie i kontrola czasu pracy nigdy nie były tak proste. Nie musisz nawet otwierać aplikacji Calamari, ponieważ z poziomu Slacka bez problemu możesz zarządzać swoim czasem pracy.

image

Akceptacja wniosków

Integracja ze Slackiem umożliwia również akceptowanie elektronicznych wniosków urlopowych zaledwie jednym kliknięciem.

image

Lista obecności

Za pomocą odpowiedniej komendy, na Slacku możesz sprawdzić zarówno kto jest aktualnie w pracy, jak też kto jest nieobecny danego dnia.

image

Urodziny

Calamari może także na bieżąco informować o zbliżających się urodzinach, co stwarza świetną okazję do integracji i wspólnego świętowania!


Jak to działa?

icon

Notyfikacje

Otrzymuj notyfikacje z Calamari bezpośrednio na Slacku. Dzięki temu wszystkie informacje o wnioskach czekających na Twoją akceptację, Twoich wnioskach, nieobecnościach w Twoim zespole oraz komentarzach pojawią się na Slacku.

icon

Wygodne komendy

Wpisz "/calamari help" w Slacku i dowiedz jakie możliwości daje wykorzystanie komend. Korzystając z komend możesz szybko zgłosić nowy wniosek, rozpocząć i zakończyć pracę oraz sprawdzić kto jest lub będzie nieobecny.


Jak włączyć integrację?

 • 1

  Jeśli nie posiadasz konta w Calamari to zarejestruj się na darmowy okres próbny

 • 2

  Zaloguj sie do Calamari na konto z uprawnieniami administratora

 • 3

  Wejdź do Calamari w sekcję Konfiguracja -> Integracje -> Slack i kliknij przycisk "Integruj"

 • 4

  Zostaniesz przekierowany do swojego konta w Slacku. Zaloguj się i potwierdź dostęp Calamari do Twojego konta (niezbędne uprawnienia administratora w Slacku)


Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.