Integracja Calamari ze Slack

Calamari to system zarządzania nieobecnościami oraz ewidencją czasu pracy pracowników. Dzięki integracji z Slackiem planowanie nieobecności i ewidencja czasu pracy staje się prosta i wygodna.

Załóż konto

Bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Korzyści z integracji

icon

Logowanie z Slack

Możesz logować się do Calamari swoim kontem w Slacku. Dzięki temu nie musisz pamiętać kolejnego loginu i hasła. Proste i bezpieczne.

icon

Notyfikacje

Otrzymuj notyfikacje z Calamari bezpośrednio na Slacku. Dzięki temu wszystkie informacje o wnioskach czekających na Twoją akceptację, Twoich wnioskach, nieobecnościach w Twoim zespole oraz komentarzach pojawią się na Slacku.

icon

Urodziny

Otrzymuj powiadomienia o nadchodzących urodzinach. Calamari poinformuje Twój zespół o zbliżających się urodzinach, pomoże w integracji pracowników i przypomni o możliwości wspólnego świętowania!

icon

Wygodne komendy

Wpisz "/calamari help" w Slacku i dowiedz jakie możliwości daje wykorzystanie komend. Korzystając z komend możesz szybko zgłosić nowy wniosek, rozpocząć i zakończyć pracę oraz sprawdzić kto jest lub będzie nieobecny.

icon

Informacje o nieobecnościach

Wszystkie informacje o planowanych nieboecnościach są zawsze pod ręką. Korzystając z komend możesz wygodnie sprawdzić kto jest obecnie w pracy, a kto jest na urlopie.

icon

Zarządzaj HRem ze Slacka

Dzięki integracji nie musisz wchodzić do systemu żeby podjąć decyzję o akceptacji wniosków. Wystarczy, ze klikniesz w przycisk w Slacku żeby zaakceptować lub odrzucić wniosek.

icon

Masz pomysł?

Napisz do Nas jeśli masz pomysł na kolejną integrację. Nieustannie rozwijamy Calamari słuchając głosu naszych klientów!


Jak włączyć integrację?

 • 1

  Jeśli nie posiadasz konta w Calamari to zarejestruj się na darmowy okres próbny

 • 2

  Zaloguj sie do Calamari na konto z uprawnieniami administratora

 • 3

  Wejdź do Calamari w sekcję Konfiguracja -> Integracje -> Slack i kliknij przycisk "Integruj"

 • 4

  Zostaniesz przekierowany do swojego konta w Slacku. Zaloguj się i potwierdź dostęp Calamari do Twojego konta (niezbędne uprawnienia administratora w Slacku)


Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.