Elektroniczna lista obecności

Wypróbuj za darmo

Bez zobowiązań i ukrytych kosztów

Calamari Online timesheet

Jak to działa?

Kontrola czasu pracy pracowników jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Dzięki Calamari szybko i wygodnie sprawdzisz listę obecności pracowników online o każdej porze. Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji, klikniesz w zakładkę Obecność i natychmiast zobaczysz, którzy pracownicy obecnie znajdują się w pracy.

Oszczędność czasu i prosta rejestracja obecności w pracy

Codzienne, ręczne podpisywanie listy obecności bywa czasochłonne i kłopotliwe. Dostępna w naszej aplikacji elektroniczna lista obecności sprawi, że szybko skończysz z tą przestarzałą metodą. Z Calamari rejestrowanie obecności w pracy zajmuje tylko kilka sekund. Każdy z pracowników może wybrać spośród szerokiej gamy metod rejestracji wejścia/wyjścia tę najwygodniejszą dla siebie.

Korzystając z naszego systemu do ewidencji czasu pracy, pracownicy mobilni również mogą oznaczać swoją obecność przy pomocy telefonu komórkowego, a manager będzie miał wgląd do lokalizacji GPS w momencie rozpoczęcia i zakończenia pracy. Każde rozpoczęcie i zakończenie pracy zarejestrowane w aplikacji będzie automatycznie odnotowywane na liście obecności online.

Dodatkowo, jeśli skorzystasz z nowoczesnej technologii iBeacon, pojawienie się pracownika w miejscu pracy zostanie zarejestrowane przez czytnik RCP automatycznie! Dzięki temu rozwiązaniu Twoi pracownicy będą mogli całkowicie zapomnieć o papierowych listach i skupić się na pracy.

background wave

Raport Lista obecności

Każdy, kto zarządza działem HR w nowoczesnej firmie doskonale wie, jak ważne jest dokładnie rejestrowanie i przechowywanie informacji dotyczących obecności pracowników w firmie. Elektroniczna lista obecności to funkcjonalny raport, który z pewnością zaoszczędzi czas i ułatwi codzienną pracę osobom zarządzającym kadrami. Jest to zestawienie wskazujące obecność pracownika w miejscu pracy, tworzone na podstawie “odbić” pracownika. Administrator może za pomocą aplikacji wygodnie zarządzać dostępnością listy obecności online dla poszczególnych managerów. W ten sposób dostęp do zebranych danych będą miały tylko osoby do tego uprawnione. Każdy manager, mający wgląd do raportu, szybko sprawdzi bieżącą listę godzin dostępną w programie RCP oraz archiwalne dane, dotyczące obecności pracowników. Filtry pozwolą łatwo wybrać konkretnego pracownika lub zakres czasu.

Elektroniczna lista obecności a rozliczenia

Lista obecności automatycznie tworzona w programie umożliwia weryfikację faktycznej liczby przepracowanych godzin, w odniesieniu do godzin określonych dla każdego pracownika w harmonogramie czasu pracy. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz, któremu pracownikowi przysługują nadgodziny, a który nie zrealizował w danym okresie zdefiniowanego wymiaru godzin. Każda zarchiwizowana w aplikacji lista obecności online to ułatwienie także podczas okresowego rozliczania czasu pracy. Na jej podstawie system wyliczy rzeczywistą liczbę godzin przepracowanych przez wybranego pracownika w określonym czasie.


Bądź nowoczesny - pracuj efektywniej i dbaj o środowisko

Wybierając Calamari nie tylko optymalizujesz swoją pracę, ale dodatkowo jesteś eko i dbasz o środowisko! Dzięki elektronicznej formie listy obecności oraz innych dokumentów funkcjonujących w programie kontroli czasu pracy oszczędzasz papier i przyczyniasz się do lepszej kondycji naszej planety. Dzięki wyeliminowaniu papierowej dokumentacji, rejestracja obecności, a także archiwizacja staną się proste, przejrzyste i nowoczesne.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.