Harmonogram czasu pracy

Wypróbuj za darmo

Bez podpinania karty 14 dni testów Anuluj w każdej chwili


Układaj grafik pracy dla wszystkich pracowników za pomocą kilku kliknięć myszką. Dzięki Calamari przekonasz się, jak sprawnie i wygodnie może przebiegać planowanie czasu pracy w Twojej firmie. Rejestracja czasu pracy pracowników odbywa się w oparciu o elastyczny harmonogram czasu pracy. W konfiguracji systemu możesz zdefiniować:

  • tygodniowy rozkład czasu pracy,
  • godzinę rozpoczęcia i zakończenia pracy,
  • dni pracujące w tygodniu.

Wygodne planowanie czasu pracy

Dzięki tej funkcji każdy z pracowników zna swój tygodniowy grafik pracy, a przełożeni mają możliwość wygodnej kontroli realizacji godzinowego wymiaru czasu pracy. Calamari daje możliwość stworzenia wielu harmonogramów w zależności od liczby godzin, jaką mają do przepracowania pracownicy w ciągu tygodnia lub od rodzaju umowy. Taki grafik godzin pracy można przypisać indywidualnie do każdego pracownika lub do grup pracowników. Dzięki temu w łatwy sposób można dodać różne harmonogramy dla pracowników pracujących na pełen etat lub na część etatu.

Wymiar czasu pracy - automatyczna kalkulacja

Nie musisz już wykonywać skomplikowanych kalkulacji, aby obliczyć wymiar czasu pracy w poszczególnych miesiącach. Calamari zrobi to za Ciebie! Dzięki informacjom zawartym w harmonogramie czasu pracy oraz kalendarzu świąt nasz program RCP online automatycznie wyliczy wymiar czasu pracy dla każdego pracownika, a Ty sprawdzisz go jednym kliknięciem myszki w zakładce Ewidencja.

Rozliczanie godzin pracy - funkcjonalne raporty<

W Calamari błyskawicznie wygenerujesz wszystkie potrzebne raporty dla poszczególnych pracowników w oparciu o zdefiniowany rozkład czasu pracy oraz realnie przepracowany czas zarejestrowany przez system kontroli czasu pracy. W raportach znajdują się wszelkie informacje niezbędne do stworzenia raportu czasu pracy, takie jak:

Automatyczne monitorowanie czasu pracy pracowników

Dzięki praktycznej funkcji porównania harmonogramu czasu pracy z rzeczywistym czasem zarejestrowanym przez Calamari za pomocą czytnika RCP, przełożeni zyskują kontrolę nad wszelkimi nieprawidłowościami takimi jak:

  • spóźnienia,
  • zbyt krótki czas pracy,
  • wyjście przed czasem.

Wypróbuj Calamari, zaplanuj rozkład czasu pracy na najbliższy tydzień, a już nigdy nie będziesz chciał wrócić do papierowej dokumentacji.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.