Czas Pracy

Ewidencja czasu pracy
dla nowoczesnych zespołów

Pozwól pracownikom rejestrować czas pracy za pomocą siedmiu różnych metod, a Ty korzystaj z czytelnych kart czasu pracy, definiowalnych procesów akceptacji zmian i innych benefitów.

Time & Attendance PL
Time & Attendance PL
Time & Attendance PL
Calamari jest narzędziem, które pojawia się dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebne. Po prostu rozwiązuje nasze problemy.
Parker R
Parker R VP, People, Mission & Culture at Brightspot

Dołącz do 125K+ zadowolonych pracowników rozwijających się firm ze 106 krajów

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Wygodne narzędzie do rejestrowania czasu pracy i przerw

Wygodne narzędzie do rejestrowania czasu pracy i przerw Wygodne narzędzie do rejestrowania czasu pracy i przerw
ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Wiele metod śledzenia czasu pracy

Wiele metod śledzenia czasu pracy Wiele metod śledzenia czasu pracy
ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Łatwe zarządzanie kartami czasu pracy

Łatwe zarządzanie kartami czasu pracy Łatwe zarządzanie kartami czasu pracy
ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Szybki podgląd dostępności pracowników

Szybki podgląd dostępności pracowników Szybki podgląd dostępności pracowników

Podnieś wydajność zespołów

Pozbądź się blokerów – wypróbuj system do zarządzania czasem pracy przez 14 dni za darmo i skup się na rozwoju biznesu.

 • Szybka konfiguracja
 • Bezpieczeństwo danych
 • Wsparcie od 1 dnia

Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.

 • Szybka konfiguracja
 • Bezpieczeństwo danych
 • Wsparcie od 1 dnia

METODY REJESTRACJI CZASU

Siedem sposobów rejestrowania czasu pracy

Slack i MS Teams

Skoncentruj się na projektach i rejestruj obecność z poziomu komunikatora biznesowego. Otrzymuj powiadomienia o przerwach i czasie pracy.

Przeglądarka internetowa

Uzyskaj dostęp do wszystkich możliwości, takich jak ograniczanie lokalizacji rejestrowania czasu pracy (przez VPN lub IP) w celu uniknięcia nadużyć.

Aplikacja mobilna

Aplikacja do rejestracji czasu pracy (RCP) z lokalizacją GPS będzie zawsze pod ręką dzięki natywnym aplikacjom dostępnym na systemach Android i iOS. To doskonałe rozwiązanie sprawdzi się również w przypadku osób pracujących w terenie, gdyż pozwala na rejestrowanie czasu pracy i pracy nad projektami z dowolnego miejsca.

iBeacon

Rozpoczynaj i kończ pracę automatycznie, przychodząc do biura. Aplikacja samodzielnie zarejestruje godzinę wejścia i wyjścia, Ty nie musisz nic robić.

API

Zintegruj Calamari z narzędziami, z których korzystasz w firmie, za pomocą publicznego API. By dowiedzieć się więcej, odwiedź dokumentację.

KIOSK

Zmień tablet lub smartfon w profesjonalny rejestrator czasu pracy i pozwól pracownikom rozpoczynać i kończyć pracę oraz przerwy przy użyciu kodu QR. Przeciwdziałaj buddy punchingowi dzięki zdjęciom robionym podczas skanowania kodu.

Zgłoszenia ręczne

Zgłaszaj przepracowane godziny i przerwy ręcznie za pomocą aplikacji i wysyłaj zgłoszenia do potwierdzenia przez managerów.

KARTY CZASU PRACY

Z łatwością zarządzaj kartami ewidencji czasu pracy

Sprawdzanie obecność z różnych perspektyw

Sprawdzaj dostępność pracowników w kalendarzu, filtruj wyniki w oparciu o zmiany, przepracowany czas, nadgodziny, projekty lub czas pracy.

Wygodne filtrowanie i raportowanie

Wyszukuj obecność konkretnych pracowników lub obecności z danych okresów. Twórz automatyczne listy obecności i karty czasu pracy, aby eksportować dane do listy płac.

Ręczna korekta kart czasu pracy

Wszyscy pracownicy mają dostęp do edycji swoich kart pracy. Manager jest powiadamiany o zmianach, które może zaakceptować lub odrzucić. Calamari zachowuje pełną historię edycji kart czasu pracy.

Ścieżki akceptacji

Możesz przypisać managerów jako akceptujących zmiany w kartach czasu pracy zespołów. Calamari zapewnia elastyczne, wieloetapowe procesy akceptacji oraz możliwość automatycznej akceptacji dla wybranych pracowników.

Elektroniczne karty ewidencji czasu pracy w Calamari

EWIDENCJA CZASU PRACY

Usprawnij organizację w firmie, dzięki ocenie wydajności swojego zespołu

Łatwe rejestrowanie obecności i przerw

Siedem wygodnych sposobów rejestrowania czasu pracy i wszystkich rodzajów przerw (wliczanych i niewliczanych w czas pracy): aplikacja www, aplikacja mobilna, iBeacons, kody QR (KIOSK), API, Slack i inne integracje.

Rejestrowanie czasu pracy nad projektami

Pracownicy mogą śledzić czas spędzony na konkretnych projektach (z poziomu przeglądarki, aplikacji mobilnej, Slacka i Microsoft 365), co umożliwia Ci zbieranie danych na temat przepracowanych godzin i pracy nad projektami w ramach zespołów lub konkretnych pracowników. To rozwiązanie używane jest często do rozliczeń.

Powiadomienia o nadużyciach

Calamari powiadomi Cię o nadużyciach i przygotuje raporty na temat spóźnień, zbyt wczesnego wyjścia z pracy, nieuzasadnionej nieobecności i innych, dzięki czemu możesz zoptymalizować pracę zespołów i podnieść rentowność projektów.

Dane czasu w jednym miejscu

Możesz rejestrować czas pracy pracowników pełnoetatowych, zleceniobiorców, freelancerów i pracowników niepełnowymiarowych w jednym miejscu. Dzięki temu błyskawicznie przygotujesz wolne od błędów raporty płac online dla pracowników zdalnych.

INTEGRACJA SLACK

Rejestruj czas pracy bezpośrednio ze Slacka

Rozpoczynanie i kończenie pracy oraz przerw

Twoi pracownicy nie muszą odwiedzać strony ani aplikacji mobilnej Calamari – mogą rejestrować czas pracy i przechodzić pomiędzy projektami z poziomu wygodnej integracji z komunikatorem Slack. Za jego pomocą mogą również wnioskować o dni wolne.

Przypomnienia harmonogramu pracy

Otrzymuj powiadomienia o planowanej godzinie rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy. Managerowie mogą również otrzymywać wszelkie powiadomienia o nieprawidłowościach związanych z czasem pracy zespołów.

Akceptacja kart czasu pracy

Przypisani managerowie mogą zatwierdzać lub odrzucać wpisy i zmiany w czasie pracy zespołów.

Dostępność pracowników na kanale

Możesz stworzyć dedykowany kanał Slack, na którym Twoi pracownicy będą mogli sprawdzić dostępność pozostałych osób w firmie.

Powiadomienia w czasie rzeczywistym

Calamari wysyła powiadomienia w czasie rzeczywistym na wybrany kanał Slack, dzięki czemu wszyscy mogą sprawdzić, kiedy pozostałe osoby zaczynają i kończą pracę oraz są na przerwie.

KIOSK

Skanuj kody QR, by oznaczać czas pracy

Terminal kodów QR na system Android i iOS

Zmień tablet lub smartfon w profesjonalny rejestrator czasu pracy. Instalacja terminali przy wejściach do budynku tu tanie i wygodne rozwiązanie.

Drukowane kody QR lub aplikacja mobilna

Wydrukuj i rozdaj kody QR pracownikom (nie musisz zamawiać specjalnych kart) i miej łatwy dostęp do listy pracowników, którzy są w biurze w przypadku sytuacji awaryjnej.

Zapobieganie buddy punchingowi

Jeśli tego potrzebujesz, możesz włączyć robienie zdjęć pracownikom podczas skanowania kodu przy rozpoczynaniu i kończeniu dnia pracy oraz przerw. Zdjęcia będą widoczne dla managera w ewidencji czasu pracy.

APLIKACJA MOBILNA

Zapewnij dostęp do ewidencji czasu pracy wszystkim pracownikom

Natywna aplikacja na system Android i iOS

Korzystaj z natywnej aplikacji mobilnej najwyższej jakości, która zapewnia wszystkie funkcjonalności niezbędne podczas pracy w terenie.

Zarządzanie czasem pracy z telefonu

Pracownicy mogą edytować swoje karty czasu pracy, a managerowie akceptować lub odrzucać wnioski bezpośrednio przez aplikację mobilną. Wszyscy pracownicy mają dostęp do swoich własnych limitów i wniosków.

Kopiowanie wpisów w ewidencji

Każdy może skopiować wpis ze swojego dnia pracy, by wygodnie uzupełnić wpisy w ewidencji czasu pracy.

Powiadomienia i alarmy

Kontroluj, kiedy zaczynasz i kończysz dzień pracy, by zadbać o swój work-life balance. Managerowie dostają notyfikacje o spóźnieniach, nieobecnościach i oczekujących wnioskach w ewidencji niezbędnych do zamknięcia miesiąca.

GPS i mapa lokalizacji

Osoby pracujące w terenie mogą szybko i wygodnie zaznaczyć projekt, nad którym pracują, nawet jeśli są z daleka od komputera.

ELEKTRONICZNE WNIOSKI URLOPOWE I CORE HR

Popraw produktywność zespołu z Calamari

Elektroniczne wnioski urlopowe

Zarządzaj nieobecnościami, świętami, automatyzuj raporty listy płac i korzystaj z wieloetapowych procesów akceptacji. Sprawdzaj dostępność pracowników w kalendarzu nieobecności firmy.

E-dokumenty

Zamień papierową dokumentację na przejrzyste i bezpieczne rozwiązanie online do zarządzania dokumentami HR. Definiuj procesy akceptacji, sprawdzaj historię akcji na dokumentach i otrzymuj notyfikacje o wszelkich zmianach.

Pracownicy

Katalog pracowników, przypomnienia, zarządzanie sprzętem, onboarding oraz inne funkcje już wkrótce!

Usprawnij pracę

Włącz integrację za pomocą jednego kliknięcia i synchronizuj dane automatycznie:

 • Wygodne logowanie
 • Powiadomienia
 • Synchronizacja kalendarzy
 • Szybki onboarding pracowników
 • Zarządzanie w Twoich aplikacjach

Jak zacząć

Zmień sposób zarządzania HR w swojej firmie w ciągu kilku godzin

Okres próbny i demo

Wypróbuj zarządzanie nieobecnościami przez 14 dni za darmo i umów demo, na którym odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wspólnie skonfigurujemy dla Ciebie system.

Przygotowanie i import

Skonfiguruj polityki urlopowe i przenieś dane HR pracowników. Zespół Customer Success pomoże Ci ustawić wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami i polityką Twojej organizacji.

Zaproszenia i gotowość do działania

Przeprowadź szybki onboarding pracowników, wysyłając im link z zaproszeniem. Możesz działać!

Nasz zespół Customer Success zawsze chętnie przeprowadzi Cię przez cały proces onboardingu, więc odezwij się do nas, jeśli potrzebujesz wsparcia. Średni czas wdrożenia nowej firmy zajmuje 3 dni robocze.

Rozwiązania, które przyciągają najlepszych

Wciąż się wahasz? Zobacz, co mówią o nas kienci.

Nie potrafimy sobie przypomnieć, jak sobie radziliśmy przed odkryciem Calamari. Jest to narzędzie niezwykle elastyczne i efektywne, dzięki któremu oszczędzamy mnóstwo czasu. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jak szybki i pomocny jest zespół Calamari!

Erin A Personnel OPS & admin

Calamari to doskonałe narzędzie pomagające nam zarządzać nieobecnościami, delegacjami oraz pracą zdalną. Dzięki integracji tego rozwiązania z naszym firmowym Slackiem, błyskawicznie wiemy kto jest danego dnia w biurze, a kogo nie ma.

Michał S Founder & CEO

Dzięki Calamari zapomnieliśmy o kłopotach związanych z kalkulacją godzin pracy oraz różnymi regułami naliczeń dostępności dla poszczególnych zespołów i pracowników. To narzędzie posiada niesamowite funkcjonalności z nieograniczonymi możliwościami dostosowania ustawień do naszych potrzeb. Jeżeli natrafimy funkcję, której nam brakuje, zespół Calamari realizuje naszą prośbę w mgnieniu oka lub znajduje alternatywne rozwiązanie.

Grace K Operations manager

Kluczowa była dla nas integracja ze Slackiem oraz Gsuitem. Calamari okazało się świetnym rozwiązaniem, które pozwoliło nam uspójnić proces, oraz pomogło zarówno pracownikom jaki Team Liderom lepiej zaplanować swoją pracę!

Karolina G HR Manager

Nieobecności

Zastąp zgłoszenia e-mail i arkusze kalkulacyjne elastycznym narzędziem do elektronicznych wniosków urlopowych.

Dowiedz się więcej →
 • Wieloetapowy proces akceptacji Wieloetapowy proces akceptacji
 • Powiadomienia Powiadomienia
 • Elastyczne polityki urlopowe Elastyczne polityki urlopowe

Pracownicy

Zapomnij o papierowych teczkach i przenieś informacje oraz dokumenty pracownicze w bezpieczną i dobrze zorganizowaną przestrzeń online.

Dowiedz się więcej →
 • Definiowane foldery Definiowane foldery
 • Katalog pracowników Katalog pracowników
 •  Różne poziomy dostępu  Różne poziomy dostępu

Masz dość powtarzalnych zadań HR?

Wypróbuj Calamari przez 14 dni za darmo

 • Szybka konfiguracja
 • Bezpieczeństwo danych
 • Wsparcie od 1 dnia

Bez karty płatniczej. Bez zobowiązań.

 • Szybka konfiguracja
 • Bezpieczeństwo danych
 • Wsparcie od 1 dnia