Black Friday

Najlepsze okazje dla HR Tech na Black Friday 2022

Bądź gotów! Sezon świąteczny coraz bliżej, dlatego postanowiliśmy zżerać najlepsze oferty na Black Friday z kategorii HR Tech, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu i oszczędzić pieniądze 💸

Jeśli chcesz wznieść swoją organizację na wyższy poziom, nie wahaj się i sprawdź oprogramowania do zarządzania pracownikami, które pomoże Ci w zarządzaniu kandydatami, wdrażaniu nowych pracowników, zarządzaniu urlopami, śledzeniu obecności, zarządzaniu dokumentami pracowniczymi, benefitami pracowniczymi oraz zarządzaniu płacami.

Jesteśmy pewni, że na tej liście na Black Friday i Cyber Monday znajdziesz to, czego potrzebujesz! Pamiętaj, że wszystkie zamieszczone promocje ą dostępne tylko przez ograniczony czas, więc korzystaj, póki możesz!

Chcesz znaleźć się na tym listingu? Wypełnij formularz.

Calamari

calamari-appcalamari-app

Powiększaj swój zespół, a zarządzanie nim zostaw nam.

Zajmujemy się zarządzaniem urlopami, ewidencją czasu pracy i zarządzaniem dokumentami HR, abyś Ty i Twój zespół mógł skoncentrować się na tym, co robi najlepiej. Intuicyjna, łatwa w użyciu aplikacja i szybkie wdrożenie to idealne rozwiązanie dla zdalnych i rozproszonych zespołów!

Dzięki licznym integracjom z popularnymi rozwiązaniami biurowymi, takimi jak Slack i Google Workspace ułatwiamy codzienną pracę i poprawiamy produktywność Twojego zespołu. Dzięki naszej aplikacji możesz zarządzań nieobecnościami, dokumentami i czasem pracy za pomocą strony internetowej, aplikacji mobilnej, kodów QR i technologii iBeacon.

Oferta na Black Friday: 30% zniżki na 1 płatność (miesięczną lub roczną) dla nowych klientów

Jak ją zdobyć: Napisz email na team@calamari.io

Czas trwania: 25 listopada - 9 grudnia

eRecruiter

eRecruiter to najczęściej używana platforma rekrutacyjna w Polsce. Z dumą wspieramy 1800 klientów, którzy w codziennej pracy korzystają z naszych rozwiązań: rekrutacji wielokanałowej, współpracy z biznesem online, rekrutacji zgodnej z RODO, Candidate Experience, raportowania w rekrutacji i HR marketplace’u.

Oferta na Black Friday: 3 miesiące za darmo dla nowych klientów]

Jak ją zdobyć: Odwiedź stronę: https://go.erecruiter.pl/cr-black-week-oferta

Czas trwania: 18 listopada - 9 grudnia

Mindgram

Mindgram to holistyczna i kompleksowa platforma wspierająca dobrostan i podnosząca kompetencje pracowników w zakresie well-beingu i samorozwoju. Dzięki naszej platformie zagwarantujesz pracownikom i ich bliskim osobom dostęp do dziesiątków warsztatów grupowych i na życzenie w zakresie fizycznego, psychicznego, zawodowego, finansowego i społecznego well-beingu. Do bardziej zaawansowanej pomocy udostępniamy psychoterapię i dostęp do czatu z Zespołem Klinicznym. Platforma dostępna jest w formie aplikacji na telefon i komputer, w trzech wersjach językowych – polskiej, angielskiej i hiszpańskiej, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Oferta na Black Friday: Dla firm powyżej 100 pracowników - darmowe 3 miesiące dostępu do Mindgram, jeśli zdecydują się wdrożyć aplikację do końca 2022 roku

Jak ją zdobyć: wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o detalach i zapewnić 3 miesięczny dostęp

Czas trwania: 1 listopada - 31 grudnia

elevato

ELEVATO to ceniony za niezawodność system do rekrutacji, wspierający pracę rekruterów w zespołach HR i agencjach rekrutacyjnych. Nasz ATS umożliwia kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacji w 3 wymiarach:

  • Automatyzacji w zakresie publikacji ogłoszeń, komunikacji email/sms z kandydatami i zarządzania zgodami RODO,
  • Analityki, czyli rozbudowanym raportom efektywności rekrutacji,
  • Komunikacji, czyli usprawnienia przepływu informacji pomiędzy rekruterami a hiring managerami.

Oferta na Black Friday: 50% zniżki na każdy plan na 3 miesiące dla nowych klientów

Jak ją zdobyć: Skontaktuj się z nami i powiedz magiczne słowo: "Abrakadabra"

Czas trwania: 21 listopada - 4 grudnia

Traffit

TRAFFIT to polski system do rekrutacji nastawiony na potrzeby branży IT. Na naszym systemie pracuje ponad 300 firm IT – software houses, firmy usługowe oraz agencje rekrutacyjne. Pomagamy w skróceniu i usprawnieniu procesu rekrutacji oraz w komunikacji z hiring managerami, zwiększając skuteczność rekruterów. Oszczędzamy czas i ryzyko pomyłek, rozwijając opcje automatyzacji. Dzięki temu rekruterzy mają czas i narzędzia do pracy nad doświadczeniem kandydatów.

Oferta na Black Friday: 50% zniżki na 3 miesiące

Jak ją zdobyć: Załóż darmowe konto i dokonaj zakupu

Czas trwania: 21 listopada - 28 listopada

Competence Game

Competence Game to wirtualny assessment kompetencji. Trafność ACDC i angażująca forma gier umożliwia sprawną selekcję w dużych projektach rekrutacyjnych. Dzięki integracji z eRecruiter wdrożenie zajmuje parę godzin. Obecnie posiadamy dwie gry i zajmujemy się diagnozą 17 umiejętności w 5 obszarach: Definiowanie i osiąganie celów, Myślenie systemowe, Orientacja na klienta, Branie odpowiedzialności, Współpraca w organizacji.

Oferta na Black Friday: 50% zniżki na 30 licencji

Jak ją zdobyć: Użyj kodu promocyjnego BLACKFRIDAYCG

Czas trwania: 29 listopada - 5 grudnia

Values Poker

Values Poker to zestaw kart coachingowych pomagających organizacjom, managerom i zespołom HR wypracować wartości.

Karty wartości Values Poker to unikalne narzędzie, które ułatwia pracę nad wartościami zespołowymi, indywidualnymi i organizacyjnymi. Wraz z bogatym zestawem ćwiczeń stanowi idealne wsparcie w codziennej pracy dla zespołów HR, Scrum Masterów, Agile Coachów, Trenerów, Coachów.

Oferta na Black Friday: ENG+PL: 359PLN (zamiast of 439PLN) ENG: 259PLN (zamiast of 259PLN) PL: 169PLN (zamiast of 169PLN)

Jak ją zdobyć: Napisz do nas na hello@projectvalues.io (promocja nie ma kodów)

Czas trwania: 29 listopada - 7 grudnia

Enpulse

Platforma do badania zaangażowania pracowników, dzięki której ocenisz zaangażowanie zespołu, zidentyfikujesz obszary wymagające poprawy, opracujesz plan działania, jak i zweryfikujesz efektywność działań. Badanie zaangażowania jest w pełni zautomatyzowane. Sprawdź, w jaki sposób nasza technologia może wesprzeć budowanie zaangażowania w Twojej organizacji.

Oferta na Black Friday: 50% rabatu na pakiet wdrożeniowy Enpulse

Jak ją zdobyć: Odwiedź stronę oferty.enpulse.eu/blackfriday2022

Czas trwania: 25 listopada - 23 grudnia

Workai

Workai to platforma intranetowa dla zespołów IC i HR. To znacznie więcej niż tylko intranet, posiada również aplikację mobilną dla pracowników, bazę wiedzy, wewnętrzną sieć społecznościową, formularze oraz moduł analityczny. Workai jest łatwy w użyciu i szybki do wdrożenia. To pierwsza platforma intranetowa oparta na chmurze.

Oferta na Black Friday: 25 użytkowników za darmo na rok albo 20% zniżki na rok

Jak ją zdobyć: Wypełnij formularz

Czas trwania: do 30 listopada

Inne narzędzia, które mogą być przydatne dla HR:

Brand24

Brand24 to narzędzie do monitorowania internetu, które możesz wykorzystać do employer brandingu. Za pomocą Brand24 możesz pokazać, że Twoja marka ma mocną pozycję na rynku, zarządzać wszystkimi wzmiankami internetowymi, raportami i statystykami oraz prezentować je w komunikacji wewnętrznej. Twoi współpracownicy mogą otrzymywać powiadomienia e-mail, gdy Twoja marka zostanie wspomniana w pozytywnym kontekście.

Oferta na Black Friday: 50% zniżki na dowolny plan dla nowych klientów

Jak ją zdobyć: Zniżka zostanie automatycznie naliczona na stronie z cennikiem: https://brand24.pl/cennik

Czas trwania: do 25 listopada

nTask

nTask to oprogramowanie do zarządzania projektami, które koncentruje się na prostocie, doświadczeniu użytkownika i szerokiej gamie funkcji. Jest używane przez ponad 350 000 zespołów we wszystkich branżach i sektorach. Został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do zdalnych, hybrydowych i lokalnych środowisk pracy, umożliwiając zespołom spójną pracę i zawsze zsynchronizowane zarządzanie projektami, zadaniami, ryzykiem, problemami i czasem.

Oferta na Black Friday: 40% zniżki na wszystkie roczne plany Premium i Business

Jak ją zdobyć: Użyj kodu promocyjnego BFCM2022 przy zakupie na https://www.ntaskmanager.com/

Czas trwania: 25 listopada - 28 listopada

Chisel

Chisel pomaga dostosować priorytety zespołów dotyczące tego, co należy rozwijać. Pozwala skoncentrować się na odpowiednich zadaniach i tworzyć atrakcyjne roadmapy. Chisel jest Twoim narzędziem do zarządzania zespołem programistycznym w metodyce agile w sposób transparenty, zapewniając dostęp do informacji wszystkim osobom decyzyjnym i zapewniając, że dotrzymasz terminów prac.

Oferta na Black Friday: 20% zniżki na plan premium

Jak ją zdobyć: Użyj kodu RoadmapHeroes na stronie https://chisellabs.com/pricing

Czas trwania: 1 listopada - 31 stycznia

Breadnbeyond

Breadnbeyond to wielokrotnie nagradzana firma specjalizująca się w produkcji animowanych filmów instruktażowych. Tworzymy angażujące animowane filmy instruktażowe, które pomogą Ci zaprezentować światu Twoją markę, produkt lub usługę – wszystko od podstaw, bez szablonu.

Oferta na Black Friday: Do 40% zniżki na film instruktażowy ultimate

Jak ją zdobyć: Wypełnij formularz na: https://breadnbeyond.com/products/black-friday/

Czas trwania: 24 listopada - 5 grudnia

Najnowsze Artykuły

Dobra komunikacja w zespole i produktywne wykorzystywanie zasobów to według naszego zespołu klucze do sukcesu. Dobre zaplecze technologiczne i efektywne procesy komunikacyjne sprawiają, że nasza praca przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Czytaj dalej

Trudna sytuacja na rynku i wysoki wskaźnik inflacji nie powstrzymały naszego zespołu przed osiągnięciem postawionych przed sobą celów. Calamari zostało docenione zarówno w Polsce jak i na świecie przez naszych Klientów i doświadczone osoby ze świata biznesu.

Czytaj dalej

Zobacz wszystkie artykuły

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.