Elektroniczne wnioski urlopowe w Google Suite

Calamari Leave jest w pełni zintegrowany z Google Suite (dawniej Google Apps for Work). Urlopy automatycznie pojawiają się w kalendarzach Googla, a pracownicy nie muszą pamiętać hasła do kolejnego systemu.

Wypróbuj za darmo

Bez podpinania karty 14 dni testów Anuluj w każdej chwili

Korzyści z integracji

Single Sign-On

Używając Calamari Leave z Google Workspace (G Suite) nie musisz pamiętać dodatkowego loginu i hasła. Wystarczy, że zalogujesz się używając swojego konta w Google Workspace (G Suite). Proste i bezpieczne.

Zawsze pod ręką

Jak otworzyć Calamari Leave? Ikonka z dostępem do Calamari będzie zawsze widoczna w górnym menu Google Workspace (G Suite).

Integracja z kalendarzami Google

Dzięki integracji wszystkie urlopy błyskawicznie pojawią się w Twoim kalendarzu Google. Ponadto Calamari utworzy kaledarz urlopowy firmy, dostępny dla każego pracownika. Koniec z ręcznym przenoszeniem danych. Dzięki dużym możliwościom konfiguracyjnym sam określisz, które dane dotyczące urlopów będą widoczne w kalendarzu.

Wsparcie dla wielu domen

Calamari Leave wspiera integrację z wielu domen firmowych w ramach jednego konta firmowego w Google Workspace (G Suite).

Import pracowników z Google Workspace (G Suite)

Szybko i wygodnie zaimportujesz pracowników z Google Workspace (G Suite). Koniec z ręcznym dodawaniem użytkowników.

Import świąt z kalendarzy Google

Szybko i wygodnie dodasz do Calamari święta z całego świata korzystając z kalendarzy Google.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.