Automatyczne potwierdzenia urlopów

Wypróbuj za darmo

Bez zobowiązań i ukrytych kosztów


Akceptacja urlopu jednym kliknięciem? W Calamari wygodnie zaakceptujesz elektroniczne wnioski urlopowe lub zdecydujesz, kto ma być za to odpowiedzialny. Zarządzaj urlopami swoich pracowników sprawnie, z poziomu jednej aplikacji.

Akceptuj różne rodzaje absencji

Dostosuj proces akceptacji urlopów do potrzeb biznesu. Dzięki Calamari dokonasz akceptacji dla różnych typów absencji. Jeśli w Twojej firmie pracownicy pracują zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie, ich nieobecność wynikającą z pracy poza biurem również potwierdzisz poprzez naszą aplikację.

Otrzymuj automatyczne notyfikacje

Calamari automatycznie powiadomi Cię mailem o konieczności akceptacji urlopu pracownika. Podobnie, każde dokonane potwierdzenie udzielenia urlopu przez managera sprawi, że aplikacja wyśle powiadomienie do zespołu, informując o zaplanowanej nieobecności wybranego pracownika. Wszelkie notyfikacje będą pojawiały się również na Twoim telefonie dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej.

Wielopoziomowa akceptacja urlopów

W Calamari sam decydujesz, jak wygląda proces akceptacji wniosków urlopowych i kto będzie odpowiedzialny za potwierdzenie przyznania dni wolnych. Wskaż w aplikacji, czy akceptacja urlopu ma spoczywać w obowiązkach przełożonego, wybranego pracownika, całego zespołu lub osoby zastępującej, a system automatycznie skieruje powiadomienie o konieczności akceptacji wniosku urlopowego do właściwej osoby.

Automatyczna akceptacja

Jeśli w Twojej firmie wybrani pracownicy nie muszą uzyskać potwierdzenia udzielenia urlopu od managera, Calamari pozwala na automatyczne akceptacje urlopów. Określ w aplikacji, którzy z pracowników mają przywilej automatycznej zgody na nieobecność, a osoby te, składając elektroniczny wniosek, automatycznie otrzymają akceptację swojego wniosku. Wypróbuj Calamari i zaoszczędź czas na zarządzaniu urlopami wszystkich pracowników w Twojej firmie!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.