Trudna sytuacja na rynku i wysoki wskaźnik inflacji nie powstrzymały naszego zespołu przed osiągnięciem postawionych przed sobą celów. Calamari zostało docenione zarówno w Polsce jak i na świecie przez naszych Klientów i doświadczone osoby ze świata biznesu.

W 2022 wprowadziliśmy nowy moduł Core HR i zaimplementowaliśmy szereg dodatkowych rozwiązań w naszych modułach ewidencji czasu pracy i zarządzania urlopami.

Nasze starania przyniosły efekty – w tym roku zostaliśmy uwzględnieni w dwóch polskich rankingach startupów oraz w 3 zestawieniach najlepszych narzędzi na znanych na całym świecie portalach opiniotwórczych. Sprawdź za co nas wyróżniono!

Aulery

Aulery to najstarszy, przeprowadzany od 2009 roku, polski konkurs startupowy stworzony przez Aulę Polską – organizację promującą kulturę przedsiębiorczości technologii -. W jury tego prestiżowego konkursu zasiadają doświadczeni biznesmeni i inwestorzy z Polski.

W tym roku Calamari znalazło się na liście startupów nominowanych do nagrody, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Znalezienie się wśród topowych polskich startupów dodało nam jeszcze więcej energii do rozwoju naszego produktu. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i nominowanym, których lista dostępna jest tutaj.

Aulery

Kreatorzy 2023

Kreatorzy to ranking polskich startupów stworzony przez MamStartup we współpracy z PRV Ventures. Organizatorzy już po raz drugi wybrali tych, którzy wyróżnili się na scenie startupowej.

W tym roku w rankingu znaleźliśmy się również my! Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Bootstrap za współpracę z ponad 1700 firm w 107 krajach na świecie.

Cały ranking znaleźć można tutaj.

Kreatorzy

Capterra

Capterra to wiodąca platforma do porównywania i recenzowania oprogramowania rozpoznawalna na całym świecie. Łączy sprzedawców z klientami szukającymi rozwiązań biznesowych i zapewnia wygodny sposób porównywania narzędzi.

Każdego roku platforma tworzy rankingi najlepszych narzędzi w ramach kategorii na podstawie zweryfikowanych recenzji użytkowników, dzięki czemu dostarcza rzetelnej wiedzy na temat działania aplikacji.

W 2022 Calamari zostało wyróżnione przez Capterrę aż w 3 kategoriach!

Nasz moduł do zarządzania urlopami przeszedł w tym roku sporo modernizacji, które przełożyły się na poprawę jakości korzystania z aplikacji. Dzięki temu w tym roku ponownie pojawiamy wśród najlepszych aplikacji urlopowych.

Znaleźliśmy się w top 5 w kategorii Leave Management Software jako Top Performers narzędzi do zarządzania urlopami. Jednocześnie, jesteśmy jedynym narzędziem, które oferuje możliwość korzystania tylko z pojedynczego modułu, czym wyróżniamy się od konkurencji, która oferuje jedynie duże pakiety HRowe.

capterra%20leave%20manageent1

Ciężka praca i usprawnienia ewidencji czasu pracy sprostały wymaganiom klientów, o czym świadczą nie tylko nowe pozytywne recenzje, ale również kolejne wyróżnienia.

W kategorii Attendance tracking i Time Clock znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce narzędzi w kategorii wschodzących gwiazd!

capterra%20attendance1
capterra%20time%20clock1

GetApp

GetApp to portal do recenzowania aplikacji i ich porównywania. Podobnie do Capterry jest rozpoznawany na całym świecie, a na jego łamach znaleźć można ponad milion zweryfikowanych opinii klientów, dzięki którym wybór odpowiedniej aplikacji biznesowej staje się dużo łatwiejszy.

W tym roku GetApp wyróżnił Calamari w dwóch kategoriach w top 10:

Liczymy na to, że nasz nowy moduł Core HR i funkcjonalności, nad którymi obecnie pracujemy, niedługo dołączą do czołówki w swojej kategorii.

getappleave
getappattendance

Software advice

Software Advice to kolejny rozpoznawalny globalnie portal świadczący usługi doradztwa, wyszukiwania informacji oraz recenzowania oprogramowania biznesowego. Od 2014 roku wraz z Capterrą i GetAppem należy do grupy Gartner.

Kalifornijski portal wyróżnił nasz produkt w kategorii Absence Management Software, w której znaleźliśmy się w top 10 wśród najlepszych z najlepszych.

Lista sukcesów Calamari z każdym rokiem staje się dłuższa. Pełni energii i zorientowani na cel dajemy z siebie wszystko każdego dnia, by zasłużyć na zaufanie klientów oddających zarządzanie HR w nasze ręce. Wierzymy, że nadchodzące zmiany w produkcie sprawią, że liczba zadowolonych użytkowników Calamari będzie większa niż kiedykolwiek.