Dont Pay Full

Calamari to zarazem proste i złożone narzędzie w jednym. Zaawansowane funkcje zarządzania frekwencją są łatwe w użyciu i dostosowane do potrzeb firm każdej wielkości.

sebastian.jpg

1O nas

 • Specjalizacja

  kody rabatowe, e-commerce

 • Wywiad z

  Sebastian Petrescu, COO DontPayFull

 • Branża

  e-commerce, marketing

 • Rozmiar

  ~ 30 pracowników

 • Rok powstania

  2012

 • Strona

  https://www.dontpayfull.com

image

Przetestowaliśmy ponad 20 aplikacji i rozwiązań dostępnych na rynku i to Calamari najlepiej odpowiada na nasze potrzeby.

2Jak to z nami było...

Zanim zaczęliśmy używać Calamari, utrzymywaliśmy zarządzanie frekwencją w pliku Excel.

3Konieczność zmiany...

W pewnym momencie zdecydowaliśmy, że powinniśmy inteligentniej śledzić czas spędzany w biurze. Przetestowaliśmy ponad 20 aplikacji i rozwiązań dostępnych na rynku i okazało się, że Calamari najlepiej służy naszym interesom. Teraz jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu śledzenia czasu, jaki my i nasi pracownicy spędzają w biurze.

4Oczekiwania spełnione...

Przed wyborem Calamari przetestowaliśmy ponad 20 różnych aplikacji. Bardzo spodobał nam się system raportowania i opcje konfiguracji, jakie oferowało Calamari. Na korzyść przemówił także bardzo prosty proces meldowania i wymeldowywania się z pracy, a także fakt, że Calamari posiada aplikację mobilną i integrację ze Slackiem. To, że cena Calamari jest zależna od wielkości organizacji stanowiło kolejny punkt dla Calamari.
Calamari oceniam też jako system najłatwiejszy do wdrożenia i najłatwiejszy do korzystania przez pracowników. I to był jeden z powodów, dla których wybraliśmy Calamari na pierwszym miejscu. Jego implementacja sprawiła, że wszyscy stali się bardziej odpowiedzialni i bardziej świadomi czasu spędzanego w biurze, dzięki czemu praca działu HR stała się łatwiejsza i szybsza.
To, co ja i moi współpracownicy lubią w Calamari najbardziej, to oferowane przez nich integracje. Cały czas używamy Slacka, więc integracja z tym komunikatorem jest bardzo pomocna. To bardzo prosty i wygodny sposób na monitorowanie godzin pracy, zarządzanie prośbami o urlop oraz obecnością w biurze. A ponieważ wszyscy używamy Slacka, oszczędzamy czas na wszystkich tych operacjach.

5Dodatkowo...

Wdrożenie Calamari zwyczajnie zaoszczędziło nasz czas. Myślę, że wszystkie nasze działy zdobyły dodatkowe, cenne minuty każdego dnia, a HR prawdopodobnie zyskał ich najwięcej. Między innymi z tego względu poleciłem Calamari innym firmom. Myślę, że to narzędzie dobrze nadaje się do każdego rodzaju organizacji, która chce śledzić czas pracy w inteligentny i wygodny sposób.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze środowisko przeglądania. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na przetwarzanie plików cookie zgodnie z Polityką prywatności

Wypróbuj za darmo
14 dni testów za darmo bez zobowiązań
Rejestracja nie udała się :( Proszę spróbować ponownie za kilka minut. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy.